Internet tylko dla maszyny wirtualnej...
#3
(24.08.2015, 13:25)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mamy podobne pomysły ubicia śledzenia w W10 Smile
Hehe jak się domyśliłeś że chodzi o ubijanie win10?

Mi się udało ubić te śledztwa Win10 ale to jest ciągła kontrola zdarzeń komputera... A nie mam ani czasu ani ochoty bawić się w CiuCiubabkę z tą korporacją. Oni są nie poważni... I na serio robią sobie jaja z ludzi. Stosują wymuszone aktualizacje nie chwalą się co one właściwie robią z systemem.

Użytkowanie Windows musi być całkowicie kontrolowanie przeze (użytkownika) mnie a nie przez jakiegoś jełopa z jakiejś debilnej korporacji który myśli że może zbierać o mnie co tylko sobie zażyczy. Z kim się komunikujemy, co do kogo piszemy co mówimy, jakie mamy zainteresowania, jak pracujemy...

Fakt że Win10 jest jest naprawdę przyjemny w użytkowaniu. Szybki jest ale Musi być Offline bo nie będę się wymieniał z MS i jakimiś służbami tym co robię u siebie na podwórku.

Mam w trybie ciągłym na ekranie wyświetlany ruch sieciowy średnio co 10-20 minut komputer próbuje wysyłać i odbierać połączenia z serwerami MS. Całą aktywność sieciową mam zablokowaną na firewall tylko odblokowany svchost na wychodzące i port 52 (bez tego internet nie działa) firefox też tylko na wychodzące wszytko inne zmam zablokowane. Dodatkowo w programie PeerBlock blokuje masę adresów IP. system bardzo uparcie walczy z blokadami jedzie po tysiącach portów komputera i próbuje łączyć z jakąś pulą adresów głównie od MS.

No i fakt udało mi się zablokować ruch sieciowy. ale jakaś zawiecha peerblock i system jak pies na sukę w luki włazi i wysyła dane.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Internet tylko dla maszyny wirtualnej... - przez Redivivus-Ignis - 24.08.2015, 18:00
RE: Internet tylko dla maszyny wirtualnej... - przez koxfx - 25.08.2015, 07:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości