Microsoft Office 2016 oryginalne obrazy płyt do pobrania
#16
Panowie dziękuję za odpowiedzi i niepotrzebnie kłótnie. Ja natomiast biję się w pierś. Pytałem o obraz płyty ponieważ przy zakupie komputera dostałem Office 2016 i w pudełku oprócz klucza nie było płyty. Myślałem że sobie ją zabrał sklep w którym składałem komputer. Po telefonach i studiowaniu internetu okazało się że w pudełku jest sam klucz który po wpisaniu na stronie MS automatycznie zainicjuje instalację pakietu. Niemniej jednak w trakcie poszukiwań natknąłem się na stronę internetową z której można pobrać aktualne obrazy ISO Office dla wszystkich wersji w tym dowolnie wybranego języka i patrząc na linki prowadzą bezpośrednio do Microsoft. Czytając Wasze powyższe wypowiedzi nie wiem czy to może być legalne czy też nie w każdym bądź razie nie zamieszczę ich tutaj. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Microsoft Office 2016 oryginalne obrazy płyt do pobrania - przez Konto usunięte - 09.07.2016, 15:29
RE: Microsoft Office 2016 oryginalne obrazy płyt do pobrania - przez juh - 10.07.2016, 11:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości