Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke
#8
dzieki wszystkim za wiedze
to moze ja tez nieco douzupelnie opis, byc moze ktos z was zasugeruje co zrobilem nie tak.

fakty:
- nie jestem dzieckiem bo pamietam jeszcze kolejki w PRLu
- nie klikam czego popadnie
- komputer sluzy mi do pracy 90% czasu oraz 10% priv (poczta na gmail log przez strone, YT , allegro, wyborcza i pare jeszcze innych ale niegroznych wg mnie)
- poczte sluzbowa na homie obsluguje przez LiveMaila (i ta skrzynka byla przejeta)
- wyzsano mi z Liva kontaky sluzbowe i je zaspamowano w przeroznych permutacjach (zawsze jest tresc typu Hi + jakis link + podpis moj albo kogos z moje skrzynki, faktycznym nadawcą sa jakies booty w domenach japonskich, greckich etc.)
- co dziwne w kilku mailer zwrotach trafily tez do mnie zwrotki z prywatnych adresow ludzi ktorych maile mam tylko w ksiazce online w Gmailu (jak napisalem tam loguje sie tylko przez strone, fakt moj blad moze czasami nie wylogowuje sie z tej skrzynki i tak wisi w przegladarce). I tu nie rozumiem jak to sie stalo ze w sumie i to i to zostalo przejete.
- w 99% uzywam chroma (1% jak corka mi cos odpali np w operze)
- zadnych dziwnych plikow świadomie nie sciagam (nie licze jakis pdow sluzobwych, analiz z  komercyjnego portalu finansowego etc.)
- aha przez mysl mi przeszlo ze na iphonie mam te dwie skrzynki razem ale potem zobaczylem ze MBAM duzo syfu znalazl na kompie wiec jestem pogubiony.

to cala histoia widzana z moimi oczami
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez Tibu 11 - 28.09.2015, 15:54
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez Tibu 11 - 29.09.2015, 14:43
RE: Nowy zestaw - po skutecznym ataku na skrzynke - przez lucjano - 30.09.2015, 21:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości