Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie?
#14
(14.12.2015, 09:09)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zupełnie bez związku z wątkiem zacząłem się interesować narzędziami na Androida typu "cleaner" czy AV i kilka udało mi się na szybko przetestować. Mam pozytywne zdanie o McAfee...jest bardzo czytelny (polska wersja ma znaczenie), sporo opcji i większość z nich oferuje bez żadnych dodatkowych rejestracji/aktywacji, a to czego wymaga jest na bazie konta na Googlach, które program wykrywa.
Mogę potwierdzić - faktycznie jest możliwość blokowania połączeń od wybranych numerów (czarna lista) Smile
Co do narzędzi...zostałem przy CCleaner...daje niedużo, ale znam program z Windowsa i jestem w stanie go zrozumieć. Piszę tak specjalnie, bo niektóre programy tego typu mają czasem mało zrozumiale opisane funkcje i naprawdę można sobie narobić problemy...tu mam na myśli głównie poleganie na automatycznych skanowaniu i usuwaniu "śmieci" - niektóre rzeczy śmieciami wcale nie są.
AdGuard...mam zamiast Firefoxa teraz CM Browser i Next Browser...działają u mnie sprawniej, ale mimo wbudowanych mechanizmów blokowania reklam, niestety pokazują reklamy, z tego też powodu zainstalowałem AG. Nie widzę jednak efektów, choc AG jakieś statystyki pokazywał....a może czegos nie umiem ustawić?
@ichito
próbowałeś już Sophos AV na Androida?
Pozdrawiam Jacek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie? - przez Tibu 11 - 10.12.2015, 12:47
RE: Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie? - przez Konto usunięte - 10.12.2015, 13:13
RE: Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie? - przez Tibu 11 - 10.12.2015, 14:02
RE: Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie? - przez Apocalypse - 10.12.2015, 15:03
RE: Czy antywirus jest potrzebny na Androidzie? - przez Jacenty - 14.12.2015, 15:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości