Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10
#1
Dzień dobry.
Chciałbym poprosić o pomoc w doborze zestawu zabezpieczającego system Windows 10. 
Do tej pory przez parę lat korzystałem z pakietu Eset Smart Security i nie ukrywam, że spełniał swoja rolę poprawnie. W przeciwieństwie do innych pakietów, nie powodował błędów w systemie i nie nadwyrężał zasobów komputera. Jednak konkurencja dopracowała swoje produkty, a Eset jakby lekko został w tyle... Każda kolejna wersja w zasadzie nie wprowadzała zbyt wielu nowości, a obecna wersja zużywa więcej pamięci niż większość dostępnych pakietów na rynku.

Priorytetem dla mnie jest skuteczność ochrony, nie ma większego znaczenia, czy będzie to kombinacja programów, czy pakiet Internet Security, bez znaczenia jest też czy programy będą płatne czy darmowe. Wypróbowałem różne rozwiązania, ale nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest skuteczność ochrony poszczególnych programów. W zależności od testów, każdy z powyżej wymienionych programów zajmuje 1 jak i ostatnie miejsce - co mocno podważa wiarygodność wszystkich porównań. Pod uwagę biorę:
- Norton Security 22
- Kaspersky Internet Security / Total Security 2016
- Eset Smart Security 9
- Emsisoft Internet Security
- Bitdefender Internet Security / Total Security 2016

Jak wiemy, Kaspersky "walczy" dalej z Windows 10, ale wersja trial nie powodowała u mnie problemów.
Oprócz wymienionych powyżej pakietów, chętnie wysłucham innych propozycji.
Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez icecoollp - 23.12.2015, 21:17
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Konto usunięte - 24.12.2015, 10:56
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Konto usunięte - 25.12.2015, 16:37
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Toruniak - 25.12.2015, 19:34
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Konto usunięte - 25.12.2015, 22:24
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Konto usunięte - 27.12.2015, 11:04
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Konto usunięte - 27.12.2015, 14:28
RE: Pomoc w doborze zestawu dla Windows 10 - przez Toruniak - 31.12.2015, 09:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości