Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły
#25
(07.03.2016, 23:06)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sorki, źle skopiowałem Suspicious tutaj zasilacz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

sam zresztą polecałeś Suspicious
Jeśli zaś chodzi o ram 2400 MHz, myślałem o płycie głównej ASRock, którą poelcił koxfx lub podobnej.

Co do zasilacza jak najbardziej może być ten:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


(09.03.2016, 23:41)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@lukasamd - Chyba przeniosę jedną licencję Office2007 z najstarszego lapka, na którym jest zainstalowany na nowy. Internet twierdzi, że można, a internet nigdy nie kłamie, prawda? Suspicious

Wielkie dzięki za podrzucenie tego napędu DVD, wygląda fajnie Suspicious Gdyby tylko te tysiącletnie płyty były tańsze Tongue Czytnik zostawię sobie wbudowany na te 25 zyla.
Be quiet chodziło Ci o ten model?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jedyna rzecz, która mi zostaje do zastanowienia, to płyta główna: polecano mi tą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i tak przykładowo, czy jest duża różnica jakości z np. tą płytką

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zawsze parę groszy oszczędności. W parametrach tego nie widzę, żeby coś było "gorzej".

Chyba zaraz będę na wylocie z tematem komputera Wink

co do płyt różnią się, generacja USB 3.0 jak i wbudowanym układem dźwiękowym, czy też złączami czy gniazdami rozsrożeń. Czy nawet radiatorami na sekcji zasilania.

Małe rzeczy które akurat wpływają na taka a nie inna cenę.

Moge jeszcze cos takiego ci podrzucić:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tylko ma stare PCI, wiec zależy jaka dźwiękówkę będziesz chciał. Większość nowych dźwiękówek jest na PCI-E a tu masz samo PCI.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły - przez Konto usunięte - 09.03.2016, 00:08
RE: Komputer dla Ć'minka - pomóżcie dobrać podzespoły - przez dolar444 - 10.03.2016, 21:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości