Zestaw zabezpieczajacy laptop core i5 z windows 7 (darmowy)
#11
Zostawmy już ten dysk, jest on tyle kiepski  że nawet jeśli, to nie będzie szkoda...
|
Przechodząc do zabezpieczania:
Przede wszystkim chciałbym uniknąć takich niespodzianek

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(co prawda siostre mam nadzieje trzymać daleko od komputera :-P ale nigdy nie wiadomo.. no właśnie, dobrze że jednak poszukałem tego linka, bo uświadomiło mi to, że o ile ja już nie podejmuje ryzykownych działań zbytnio to są jeszcze "osoby trzecie" nie do końca świadome takich zagrożen... i przydałoby się coś... co jednocześnie umożliwiałoby im korzystanie, ale uniemożliwiałoby psucie..)
jak podczas mojej ostatniej bytności na forum (z tego co tam pamiętam jakieś zero-daye itd) ...
Być może winą były jakieś ciasteczka/iframe - w każdym razie coś tam z przeglądarki.. bo nie sadzę by od tak "losowo" ktoś próbował mnie atakować.. a może absolutnie się mylę..

W każdym razie potrzebuję skuteczną ochronę przed tego typu zagrożeniami..



Póki co nie mam więcej czasu się zastanawiać i muszę zastosować prowizorycznie: avire +TW+ ERP wiec mam pytanie dotyczące Windows Firewall a TinyWall  : bo nie pamiętam - czy i jak wyłączyć zapore systemową? i jak to zrekonfigurować ?

Kolejne kwestie:
ERP to NovirusThanks Exe Radar Pro beta i najnowsza wersja z 05 2015?

No coz jak sie obawialem, juz sie zaczely problemy.. niby sa opcje "trybu uczenia/instalacyjnego" w tych programach, ale co z tego kiedy pomaga tylko ich wylaczenie?...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zestaw zabezpieczajacy laptop core i5 z windows 7 (darmowy) - przez Konto usunięte - 07.03.2016, 21:57
RE: Zestaw zabezpieczajacy laptop core i5 z windows 7 (darmowy) - przez adam1226 - 08.03.2016, 15:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości