Abelssoft ActiveProtect 2016
#1
Abelssoft ActiveProtect służy do automatycznego skanowania plików pobranych z internetu.
Korzysta z ponad 50 silników skanujących ( VirusTotal )

Cytat:The most innovative tool against online threats and malware ever!

Protection-Server
Potentially dangerous files will be sent to our protection server, which is equipped with over 50 anti-virus tools. If a file is infected, ActiveProtect instantly blocks the access and informs the user.
Protects the data volume
ActiveProtect only sends files to the Protection-Server which haven’t been scanned yet. All other files will be checked based on a digital fingerprint.
Free CrowdLiveUpdates®
When a harmful file gets discovered by a user of ActiveProtext, this information will be send to all ActiveProtect installations via a CrowdLiveUpdate®.
Protects gateways
No matter if mail attachments or browser downloads - in the download folder, most of the potential risks will land. That’s why download and desktop folder get a special protection.

ActiveProtect 2016

Stopps Viruses, Malware & Co.
The next-generation anti-virus tool utilizies the power of more than 50 virus scanner at once and combines them in a unique tool. Common gateways like download or desktop folders get a special protection. Viruses, malwares & Co. will be terminated once discovered.


The 2. line of defense
Local virus scanners tend to overlook online threats from time to time. ActiveProtect is the second line of defense and ensures double protection.


Faster than every threat
When a threat is discovered, this information will be send to all ActiveProtect installations thanks to CrowdLiveUpdates®.

[Obrazek: alpha_en_bedrohung@2x.png]

[Obrazek: alpha_en_protokoll@2x.png]

[Obrazek: alpha_en_statistik@2x.png]

Strona programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie wersji darmowej:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Zobaczymy czy będzie współpracować z Kasperskim.
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#3
(15.04.2016, 19:17)Miszel03 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zobaczymy czy będzie współpracować z Kasperskim.

Jak dla mnie to lipa straszna, nie da się ustawić folderu pobierania ja mam inny jak domyślne i nic nie skanuje jak mi się pobiera żenada troche a ciekawy taki skaner z VT ściągniętych plików... jak w SecureAPlus
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#4
Jak się nie da jak się da, można wybrać kilka folderów w darmowej wersji bodajże 10.
Skan nie jest natychmiastowy przy nowym pliku jeszcze nie widzianym na vt powiadomienie może pojawić się nawet po kilku minutach.
Odpowiedz
#5
(16.04.2016, 18:55)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak się nie da jak się da, można wybrać kilka folderów w darmowej wersji bodajże 10.
Skan nie jest natychmiastowy przy nowym pliku jeszcze nie widzianym na vt powiadomienie może pojawić się nawet po kilku minutach.

daj screena gdzie sie to zmienia te foldery bo nie widzialem nigdzie
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#6
A Jednak nie ma, przepraszam za zamieszanie mam inną wersje która posiada tą funkcjonalność.
Odpowiedz
#7
Daj linka do Twojej wersji tez jest free?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#8
To starsza pełna wersja ze wszystkimi opcjami.
Odpowiedz
#9
(16.04.2016, 21:15)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To starsza pełna wersja ze wszystkimi opcjami.

a jak się spisuje starsza wersja? przydatne takie narzędzie? można skanować też na żądanie?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#10
Program działa dość wolno, ale jest dość ciekawy wystarczy tylko spojrzeć na ikonkę pliku w skanowanym folderze i od razu wiadomo czy jest bezpieczny czy nie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Skanowanie na żądanie działa tylko w wersji płatnej można sprawdzić tylko 1 plik na raz.
Odpowiedz
#11
(16.04.2016, 18:12)witek21 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(15.04.2016, 19:17)Miszel03 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zobaczymy czy będzie współpracować z Kasperskim.

Jak dla mnie to lipa straszna, nie da się ustawić folderu pobierania ja mam inny jak domyślne i nic nie skanuje jak mi się pobiera żenada troche a ciekawy taki skaner z VT ściągniętych plików... jak w SecureAPlus

Dokładnie.
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#12
(16.04.2016, 21:15)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To starsza pełna wersja ze wszystkimi opcjami.


wystarczy na starszą wersję nainstalować nową i program posiada wszystkie opcje co pierwotnie dodano... bardzo ciekawe rozwiązanie w swojej prostocie coś jak w secureA+... właśnie testuje to rozwiązanie... zachęcam spróbować mogę dać linka do starszej wersji jak ktoś ma ochotę,

link to wersji 1.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


i wersja najnowsza do ściągnięcia na instalkach i na stronie producenta. Program FREE -prostota i lekkość Smile

edit:
polecam jednak wersje pierwszą z linku (tą starszą), najlepiej zobaczyć samemu, ale co mnie w nowszej wersji bolało to to że jest mocno niedopracowana

- wydłuża nieznacznie start systemu

- zabrakło mi ikonek: zielonego ptaka i czerwonego x w zależności czy plik jest bezpieczny czy virus - wykrzaczyły się ikonki, przynajmniej ja tak miałem w nowszej wersji -stara wersja OK działa poprawnie,

- w starszej wersji mamy jeszcze opcje dodania innych folderów do skanowania ich zawartości. W nowej wersji jest lipa straszna, nie da się ustawić folderu pobierania ja mam inny jak domyślne folder pobierania i nic nie skanuje jak się pobiera co raczej nie jest mądre.

Polecam starszą wersję jednak i czekam na poprawki w nowszych wersjach Smile
Wisevector v3,05
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości