Jaki smartfon polecacie?
#41
Tak, bez premium nie ma opcji korzystania z wersji mobilnej.
Odpowiedz
#42
dzięki
Pozdrawiam
Odpowiedz
#43
(28.08.2016, 19:06)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(27.08.2016, 19:11)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kupiłem se SE, bo mnie Androszajs doprowadził do szaaaału.
Mógłbyś podać jaka cena wyszła?
1850, space gray 16 GB.
(28.08.2016, 09:26)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Panowie moglibyście jakieś niezbędne aplikacje doradzić na androida?
dodatkowe pytanie jaki jest najlepszy komunikator?
pozdrawiam
Polecam zainstalować Adguarda. Jest super na Androida i bardzo uprzyjemnia życie. Chyba że lubisz te głupie reklamy z rzekomym wirusem lub uszkodzoną baterią :p.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#44
@TW: Jak adguard spisuje się na iOS? Albo inaczej, jak w ogóle blokery tam wyglądają? Od bodajże ostatniej większej aktualki można coś takiego instalować. Tylko na Safari to działa, czy także w innych aplikacjach?
Odpowiedz
#45
Zobaczymy jutro, jak przyjdzie paczka.

Ale wypatrzyłem na GitHubie, że AdGuard na iOS jest wtyczką do Safari:
Cytat:Adguard for iOS will come in a form of a free browser extension. The development is still in progress.

Przy czym chyba będzie wersja PRO, działająca na takich samych zasadach jak na Androidzie (lokalny VPN).
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#46
Dzięki Smile Czekam na wrażenia z jego użytkowania, ciekawy jestem jak to się spisuje na jabłku.
Odpowiedz
#47
Panowie, Adguard pokazuje vpn czy to ma być włączone, bo niby wyłączone a normalnie działa ?
pozdrawiam

(29.08.2016, 21:29)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zobaczymy jutro, jak przyjdzie paczka.

mógłbyś polecić sklep do kupowania iphona ?

[quote="lukasamd" pid="209495" dateline="1472537461"]Dzięki Smile Czekam na wrażenia z jego użytkowania, ciekawy jestem jak to się spisuje na jabłku.

mógłbyś polecić jakiś dobry sejf do trzymania haseł lokalnie na android ?
Odpowiedz
#48
(30.08.2016, 07:11)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki Smile Czekam na wrażenia z jego użytkowania, ciekawy jestem jak to się spisuje na jabłku.

Pierwsze opinie już mam.

Przede wszystkim, trzeba mieć iOS 9, czyli w konsekwencji co najmniej 5s. Procedurka jest taka, że instalujemy AdGuarda, wybieramy filtry (filtr jest "wstrzykiwany" do Safari) i musimy jeszcze włączyć filtrowanie w Safari. Zatem tak jak mówiłem, to wtyczka do Safari.

Apka jest super, bo nie ma VPN-a (na Androidzie przez to nie działała mi poczta w jednym kliencie :/), więc możemy połączyć się z firmowym i dalej mieć filtrowanie.

Do tego można samemu wskazać dodatkowo blokowane elementy na stronie, na podstawie wskazania obiektu.

Niestety, AdGuard nie jest w pełni stabilny. Przed chwilą rozpadł się i nie wiem jak go "uruchomić". Wystarczy zresetować Safari? Nie ma takiego prostego on/off...
(30.08.2016, 08:29)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mógłbyś polecić sklep do kupowania iphona ?
Łatwiej kupić porządnego ajfona niż inny telefon.

Przede wszystkim, sprzedawca nie wciśnie Ci odnowionej na boku używki, bo w iCloud zobaczysz aktywację urządzenia.

Masz kilka opcji:
- oficjalna dystrybucja: x-kom, morele, Euro, Media Markt
- mniejsze sklepy, sprzedające modele z przedłużeń abonamentów
- osoby prywatne

Jeśli ktoś pisze że telefon nowy, nieaktywowany, dostajesz dowód zakupu, to można brać. Sprzęt serwisujesz wtedy np. w iSpot, Cortland lub w przypadku Orange w salonie Orange.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#49
dzięki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości