Jaki smartfon polecacie?
#21
a co myślicie o firmie Xioami ? bo cenowo super wychodzi

(23.08.2016, 20:35)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kompletnie nowy 5S to pewnie 1300 zł. Zostają jeszcze odnowione, powystawowe i prywatne z abonamentów czy coś. Odpowiednio tańsze.

Weź pod uwagę że to nieco starszy telefon. Ale jak lubisz cztery cale, to będziesz miał super. Zapomnij o odpaleniu mocnej gry, facebooka i deezera jednocześnie. Mi to nie przeszkadza, bo gier nie mam. Poza pokemonami.

jakoś nigdzie nie mogę znaleść za 1300 zł Smile
Odpowiedz
#22
Jak nowe że sklepu Allegro są za 1400, to prywatnych nie ma za 1300?

SE to najnowszy model i jest super skonfigurowany. Tyle że drogi.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#23
ok dzięki
pozdrawiam
Odpowiedz
#24
(24.08.2016, 19:37)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to co zostaje 6s ?

No gdybym ja miał brać iPhone, to właśnie 6S.
Z tym, że jak patrzę to średnio widzę ten cud miód maliny na zasadzie połączenia OS X + iOS... czy to mi wiele da, gdy i tak korzystam z wielu usług pana G?
To już kwestia każdego z osobna. Jeden używa tego, drugi czego innego... teraz i tak lepiej poczekać do premiery nowych modeli, starsze powinny nieco stanieć.
Odpowiedz
#25
IPhone będzie dla Żony
jednak myślę o androidzie
pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Honor Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#27
Jednak wziąłem nexus 5x.
Skusił czysty android i ver.7.
Jak się nie spodoba to oddam Młodemu
Iphone dostanie Żona.
Pozdrawiam i dzięki
Odpowiedz
#28
Nexus 5x to dobry wybór
Pobierasz ? Dodaj punkt reputacji
Odpowiedz
#29
W rękach go nie miałem, ale bym się z tym nie zgodził.
Jak na jego koszt, powinien mieć 3 GB RAM, a ma 2 GB. Ok, ja wiem, iPhone się w dwóch wyrabia, ale jednak Android i jego appki mają większe zapotrzebowanie, w szczególności Chrome i wszelkie komponenty WebView (a nieco tego jest). Działać będzie, ale multitaskingiem jakimś niesamowitym nie grzeszy. W tej cenie jednak lepszy Honor 7 czy Huawei P8.
Odpowiedz
#30
Najwyżej wezmę wymienię jeszcze. Ja dużo ramu nie potrzebuje. Mam nadzieję, że te 2 styknie.
Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
#31
Ty może nie potrzebujesz, ale Android na pewno potrzebuje Suspicious
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#32
racja Smile
Odpowiedz
#33
Może nie tak, że koniecznie potrzebuje - są smartfony, jak np. niektóre Zenfony ASUS-a, że mimo 4 GB RAM dosyć agresywnie ubijają appki gdzieś tam wcześniej uruchamiane i w efekcie pamięć jest, ale jakoś tak... jakby nie była wykorzystywana (no chyba, że jakaś mocarnie ciężka gra by użyła, ale chyba nie ma jeszcze takich, które by brały z 2-3 GB RAM). Sporo też zależy od rozdzielczości. Im większa, tym więcej jednak aplikacje biorą - a zysk z wejścia na coś większego niż FHD jest w zasadzie żaden na smartfonach. Co innego na tabletach, a i to większych niż np. 7-7,5".
Odpowiedz
#34
(26.08.2016, 19:00)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może nie tak, że koniecznie potrzebuje - są smartfony, jak np. niektóre Zenfony ASUS-a, że mimo 4 GB RAM dosyć agresywnie ubijają appki gdzieś tam wcześniej uruchamiane i w efekcie pamięć jest, ale jakoś tak... jakby nie była wykorzystywana (no chyba, że jakaś mocarnie ciężka gra by użyła, ale chyba nie ma jeszcze takich, które by brały z 2-3 GB RAM). Sporo też zależy od rozdzielczości. Im większa, tym więcej jednak aplikacje biorą - a zysk z wejścia na coś większego niż FHD jest w zasadzie żaden na smartfonach. Co innego na tabletach, a i to większych niż np. 7-7,5".
Możesz polecić aplikacje pod Android? Czy używasz lasspass właśnie w Android? Pozdrawiam


Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#35
Jak ktoś szuka nadal sprzętu z Androidem to niezłe promo teraz jest w Euro AGD na Honor'a 7(1099,-) Cena naprawdę okazyjna !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#36
Kupiłem se SE, bo mnie Androszajs doprowadził do szaaaału.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#37
Panowie moglibyście jakieś niezbędne aplikacje doradzić na androida?
dodatkowe pytanie jaki jest najlepszy komunikator?
pozdrawiam
Odpowiedz
#38
(27.08.2016, 19:11)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kupiłem se SE, bo mnie Androszajs doprowadził do szaaaału.
Mógłbyś podać jaka cena wyszła?
Odpowiedz
#39
(27.08.2016, 06:00)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Możesz polecić aplikacje pod Android? Czy używasz lasspass właśnie w Android? Pozdrawiam

Jakie? Ja używam tylko tego, co mi potrzebne.
Nie jestem fanem instalacji aplikacji dla aplikacji - co tylko zbędne, wywalam / wyłączam.
LastPass na androida jest i działa bardzo fajnie, potrafi wykrywać miejsca dialogowe w aplikacjach i na stronach w przeglądarkach.


(28.08.2016, 09:26)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dodatkowe pytanie jaki jest najlepszy komunikator?

W dzisiejszych czasach, pytanie bez sensu - wszystko zalezy od tego, z jakiego korzystałeś do tej pory.
Patrząc się na popularność, to Facebook Messenger, WhatsApp.. może Viber, acz ten ostatni raczej nie w Polsce. Z tym, że pierwszy jednak ma spore wymagania.
Skype to IMO syf, są i inne jak np. Signal, GG, Hangouts itp. ale na dobrą sprawę nie liczą się już - bo i po co mi fajny komunikator, jak nie będę miał znajomych na nim?
Odpowiedz
#40
Ale lasspass tylko premium?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Komunikator do rodziny potrzebny 😀


Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości