Promocja Zemana Mobile Antivirus na rok
#1
Zemana Mobile Antivirus chroni urządzenie przed wszelkim rodzajem najnowszych zagrożeń mobilnych, takich jak szkodliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, wirusy, rejestratory klawiszy i trojany.
Zalety i możliwości produktu
✔ Skanuje urządzenie z systemem Android na obecność szkodliwego oprogramowania, programów szpiegujących i wirusów
✔ Zaawansowane wykrywanie i usuwanie szkodliwego oprogramowania
✔ Anti-keylogger chroni prywatne dane, wyłapując szkodliwe zamienniki klawiatur i menedżery haseł
✔ Zawsze aktualny 
✔ Lekki i prosty w obsłudze
✔ Nie wpływa na czas pracy baterii
✔ Przetestowany i certyfikowany przez AV-Test - #1 laboratorium zajmujące się testami antywirusów

OCHRONA ANTYWIRUSOWA NA ANDROIDA – FUNKCJE PREMIUM (darmowy 15-dniowy okres próbny)
★ Ochrona rezydentna 
Automatycznie skanuje nowo zainstalowane aplikacje - nie trzeba uruchamiać skanowania ręcznego.

★ Automatyczne aktualizacje bazy danych
Umożliwia synchronizację urządzenia z aktualną bazą zagrożeń, aby zapewnić ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

★ Ochrona przed rejestratorami klawiszy* 
Wykrywa szkodliwe zamienniki klawiatur i menedżery haseł, które rejestrują naciśnięcia klawiszy.

★ Pomoc techniczna 24/7
Bez obaw! Jeśli pojawi się zagrożenie, którego nie zdoła usunąć nasza aplikacja, nasi technicy połączą się z twoim urządzeniem i ręcznie się nim zajmą.

► Przejdź teraz na wersję Premium aplikacji Zemana Mobile Antivirus i zabezpiecz wiele urządzeń w swoim domu za pomocą zaawansowanego i proaktywnego rozwiązania antywirusowego.
Obsługiwane języki: angielski, hiszpański, indonezyjski, polski, rosyjski, turecki, włoski, wietnamski, bengalski, holenderski, niemiecki, portugalski, bośniacki, chorwacki

* Niektóre autentyczne zamienniki klawiatur są modyfikowane przez hakerów, aby rejestrować naciśnięcia klawiszy; będą one wykrywane przez aplikację Zemana Mobile Antivirus jako szkodliwe.


Kod : 
Cytat:ZMA-GIVEAWAYOFTHEDAY (ważność : 1 rok)
Odpowiedz
#2
Zemana ma antywirusa na smartfony?? A co to za cudak?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
sensacja co ?? Grin
Odpowiedz
#4
Taka sama jak przeczytać Twój sensowny post.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#5
Miałem mało czasu ... Grin

Poprawiłem
Odpowiedz
#6
Mało kto chyba wie, że posiadacze dożywotnich licencji na Zemana Anti-Malware, mogę Zemanę Mobile aktywować, używając klucz właśnie od wersji Anti-Malware. Dzięki takiemu mykowi, również stajemy się posiadaczami dożywotniej subskrypcji na wersję mobilną. Smile
Odpowiedz
#7
Dzięki za info !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości