Dobór zabezpieczeń pod bardzo wydajny PC
#1
Witam.

Wymieniam komputer i potrzebuję porady w sprawie pełnego doboru programu antywirusowego, zapory sieciowej i programu zabezpieczającego przed wirusami przenoszonymi przez USB. Prosiłbym również o polecenie dobrej przeglądarki internetowej z wtyczkami. Czy następca Internet Explorer na windows 10 się sprawdza? Pytam bo nie miałem okazji go jeszcze przetestować.
System operacyjny: Windows 10 64 bit.
Procesor: Intel Core i7-6700k
Dysk SSD: Samsung 850 Evo 250GB
Dysk HDD: WD Red 2TB
RAM: G.SKILL Ripjavs V DDR4 2x8GB 2400MHz
Po tych częściach już wiadomo, że jest to zestaw do grania w co najmniej 2K. Ponadto ma z niego korzystać rodzina. Myślałem jeszcze o sparowaniu PC z małą firmą lub wykorzystania go jako miniserwer. Dlatego, poza wysoką skutecznością, chciałbym też żeby po co najmniej 2 latach użytkowania ten soft nie stał się kulą u nogi zabierającej zbyt wiele wydajności. Wcześniej wykorzystywałem Comodo, ale jego nadgorliwość w połączeniu z wybiórczą skutecznością mnie zniechęciła. W dodatku jest zasobożerny i po zmianie interfejsu pod Win8 wydawał mi się strasznie nieintuicyjny.
Polecane programy mogą być zarówno darmowe jak i płatne.
Z góry dziękuję za porady.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór zabezpieczeń pod bardzo wydajny PC - przez S.P.E.C.J.A.L - 01.11.2016, 13:22
RE: Dobór zabezpieczeń pod bardzo wydajny PC - przez Tibu 11 - 01.11.2016, 15:30
RE: Dobór zabezpieczeń pod bardzo wydajny PC - przez Tibu 11 - 01.11.2016, 20:30
RE: Dobór zabezpieczeń pod bardzo wydajny PC - przez Tibu 11 - 02.11.2016, 00:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości