Inne Nextgen Reader UWP za darmo
#1
Cytat:Nextgen Reader to jeden z najlepszych czytników RSS, który jest dostępny dla systemów Windows 10 oraz Windows Phone. Nie jest to darmowa pozycja. Nextgen Reader charakteryzuje się stonowanym i dobrze dopasowanym interfejsem użytkownika. Oprócz tego liczba ustawień oraz możliwość dzielenia się artykułami z naszymi znajomymi również przemawia za pobraniem tej aplikacji. Program bez problemu współpracuje z czytnikiem Feedly, który dzierży palmę pierwszeństwa wśród przeglądarkowych czytników RSS.


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Najlepszy czytnik RSS na WP, swoją drogą - niby UWP, a tej wersji na moim telefonie nie widzi Grin
Odpowiedz
#3
A on nie był czasami darmowy od dawna? W sensie takim, że można było zainstalowac na okres próbny i korzystać aż się zachciało kupić?
Coś mi takiego świta, choć sam kupowałem go jeszcze "za czasów" WP7.5
Odpowiedz
#4
Na WP10 można go było testować kilka dni, a potem wymagało zakupu.
Swoją drogą czy takie walenie w jajo pod tytułem "testuje nieskończoność" to nie kradzież? Suspicious
Odpowiedz
#5
Kradzież nie, złamanie zasad licencji - możliwe, choć zależy od jej zapisów.
Np. popularny WinRAR i używanie go po bodajże 40 dniach bez opłaty... to jest niezgodne z licencją, ale w żaden sposób nie jest nielegalne, bo producent nie ustala prawa panującego w kraju.
Odpowiedz
#6
Wg. twojej logiki - jeśli podpisujesz z kimś umowę użyczenia samochodu na np. 10 dni, a po 10 dniach go nie zwracasz i nie podpisujesz nowej umowy - to jest legalne? Wink
Odpowiedz
#7
Ja nie twierdzę, że jest legalne. Ja twierdzę, że nie jest nielegalne.
I tak, zauważ, że w takiej sytuacji nic się nie dzieje z urzędu jak np. w momencie, gdy napadniesz na bank, albo przejedziesz na czerwonym świetle.

Ten ktoś, od kogo użyczysz samochód musi Ci wytoczyć sprawę cywilną, bez tego nikogo to nie będzie interesować, bo to są wasze ustalenia, a nie odgórne prawa.
Analogicznie, producenci softu reagują jak wiedzą o jakichś masowych sprawach związanych z tym co robią i zaczynają walczyć o ochronę swoich praw autorskich i majątkowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości