Uwaga na przesyłane zdjęcia na Facebooku - mogą być niezwykle groźne!!
#8
Dobra, ale kurcze... to wkurza. Ja zdecydowałem się na odcięcie tej drogi kontaktu - bo skoro od znajomych, nawet tych mniej rozgarniętych syfu nie dostaję, a dostałem od Tachiona to co... mam się obawiać każdej wiadomości od niego? Nie czarujmy się, nikt tu nie ma normalnego labu do badania malware, nikt nie jest specjalistą w tej tematyce, a jedynie entuzjastami. I w efekcie to co robimy, może mieć różne skutki. Ja tam z różnymi osobami rozmawiam na FB, nie tylko ze znajomymi, czasami i z klientami... A jak jest ok, to są i w znajomych. Pięknie by to wyglądało jakbym im rozesłał przez nieuwagę taki spam.

Ok, może ja za nerwowo, zbyt poważnie do tego podchodzę, tym bardziej, że zorientowałem się i nic złego się nie stało.
Mimo wszystko jakoś wolę chuchać na zimne, a że Tachion testuje różne szkodniki, to nie jest bezpiecznie mieć jakiś w miarę łatwy kanał wymiany plików.
Inna sprawa że i tak zachodze w głowę - na cholipcię logować się na fejsa na wirtualce gdzie się coś testuje?
Ale to już pozostawiam tak o, ja się wkurzyłem, tupnąłem nóżką i kontakt zablokowałem Smile W razie czego jest pw na forum.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Uwaga na przesyłane zdjęcia na Facebooku - mogą być niezwykle groźne!! - przez Konto usunięte - 21.11.2016, 18:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości