AX64 Time Machine - producent w upadłości
#1
Australijska firma Bluebird It Pty. Ltd., która stworzyła i rozwijała obecny u nas na forum (np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) program AX64 Time Machine została zgłoszona do upadłości. Program choć interesujący w swoim zamyśle i mający swoich zagorzałych fanów mimo 3 lat istnienia właściwie nigdy nie wyszedł z fazy beta, nie zyskał też na tyle popularności i renomy, by zwrócić właścicielowi poniesione koszty.
Tak opisuje swoje kłopoty...zwrócić warto uwagę na deklarację autora...to dość cenne dla użytkowników i widać w linkowanym wątku, w jak pozytywny sposób zareagowali

Cytat:To everyone who lost money (or time, or data) because of this software - please accept my sincere apologies. Sometimes companies do fail. I personally invested practically all of my savings which was more than $100K into this project, and lost all of that money. At some point in time (a couple of years ago) I lost the control over the company and the software too, so I wasn't even able to contribute to it, or to make any decisions.

I really don't want to have a bad name though, so if any of you bought the V1 of the program and never got it working, please give me a PM with your order number and your email, and I'll do my best to refund you. I can't promise to do that right away as I have no idea how many people will ask for it (and my funds are limited), but I'll do my best to refund in time. Unfortunately I can't offer the same for version 2, as at that point of time I was no longer associated with the project.

Isso

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oficjalne info w tej sprawie na australijskim portalu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Prawdziwy dżentelmen. Takich biznesmenów już chyba jest bardzo mało.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
Mój ulubiony program do backupu systemu. Szkoda, że nie wypaliło.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości