SpyShelter...czy warto go mieć? (krótka recenzja)
#4
@ichito
Zwracam się do ciebie w swoim i imieniu i też imieniu mniej doświadczonych użytkowników jeśli chodzi o procesy zachodzące w systemie oraz stawiających pierwsze kroki z programem Spy Shelter FW o pomoc w lekkim tuningu programu żeby oferował nam troszeczkę wyższy poziom bezpieczeństwa niż ustawienia domyślne które są zaraz po instalacji programu Ja wiem że im więcej użytkowników tym więcej opcji konfiguracji tak ale myślę że jesteś w stanie nam podać jakieś takie bardziej uniwersalne ustawienia które podniosą bezpieczeństwo naszych systemów ja osobiście raczej nie należy do grupy użytkowników którzy nie wiadomo co i jakie ilości softu instalują na komputerach raczej instaluję tylko to co mi jest potrzebne czyli kilka programów i tak do komputera używam czasami e coś zagram w sieci i tak to internet i jakieś takie codzienne rzeczy a szkoda żeby tak zachwalał program leżał na półce i się kurzył No i oczywiście obiecuję że postaram się podnieść swoją wiedzę na temat samego programu jak i tych procesów zachodzących w systemie?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter...czy warto go mieć? - przez Tibu 11 - 01.12.2016, 16:47
RE: SpyShelter...czy warto go mieć? - przez Konto usunięte - 01.12.2016, 23:09
RE: SpyShelter...czy warto go mieć? (krótka recenzja) - przez Quonirath - 28.10.2018, 13:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości