Konkurs Wygraj Emsisoft Mobile Security!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Emsisoft przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Emsisoft Mobile Security, a wszystko to z okazji premiery polskiej wersji językowej tego produktu!
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 rocznych licencji o łącznej wartości ponad 100 złotych!
[Obrazek: icon_ems_256x256.png]
Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Emsisoft Mobile Security.
2. Konkurs trwa do 30.12.2016 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w przeciągu 48 godzin (tj. 01.01.2017 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Jak ktoś popije w Sylwestra to będzie miał problem z odebraniem nagrody ;D.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#3
Ponieważ zainstalowałbym go na rezerwowym telefonie z Androidem, niestety Andek nie jest tak bezpieczny jak WM i przyda się jakaś osłona.
Odpowiedz
#4
Biorę udział w konkursie ponieważ mój brat posiada telefon One Plus 3 i jedyny skaner jaki posiada to Malwarebytes. A chcę mu podarować coś lepszego o ile wygram! Smile
Odpowiedz
#5
Zgłaszam się. Przyda się na J5.
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz
#6
i ja się zgłaszam, wygrana rozwiązałaby dylemat który mam od dłuższego czasu czyli czy na androida trzeba av Smile

Odpowiedz
#7
Potrzebuje programu antywirusowego Smile2
Pobierasz ? Dodaj punkt reputacji
Odpowiedz
#8
Chcę go ... przetestować Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#9
Zatem i ja się zgłoszę do konkursu. Obecnie mam zainstalowany Emsisoft Mobile Security trial i przydałaby się pełna wersja. Ostatni czas pokazuje, że Android musi mieć ochronę a wydaje mi się, że takową da właśnie EMS. Chwalę sobie również EIS na komputerze Smile
Odpowiedz
#10
Prawie rzutem na taśmę potwierdzam akces w konkursie, niespodziewanie jestem posiadaczem nowej zabaweczki wypełniającej
kieszeń.
Odpowiedz
#11
Używam na pc jest bezproblemowym programem dlatego też bez obaw zainstalowałbym na swoim telefonie
Odpowiedz
#12
Dałbym bratu bo często łapie syf, a miałem pakiet na pc i sprawował się świetnie.
Odpowiedz
#13
Przyda mi sie do emulatora rasberry może i wirtualny android ale korzystam z paru portali na nim Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#14
Chętnie zainstalowałbym go na swoim telefonie Smile
Odpowiedz
#15
Poniżej prezentuję wyniki losowania:
   
Poproszę o potwierdzenie chęci odebrania nagrody, wysyłając do mnie prywatną wiadomość.

Gratuluję wygranym, a przegranym, życzę powodzenia w kolejnych konkursach.
Odpowiedz
#16
Gratulację dla wygranych i przegranych również Smile Szczęśliwego Nowego Roku Panie i Panowie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości