Raport FBI na temat ataku rosyjskich hakerów
#21
Okej, nie skupiajmy się na tym, ile które imperium krzywd narobiło, bo się będziemy przerzucać linkami w nieskończoność. Skoncentrujmy się na temacie.

@jan13 - nie dlatego podrzuciłem Niebezpiecznik, bo im ufam bezgranicznie. Zwracam uwagę, że oni odnieśli się do przynajmniej trzech raportów firm zewnętrznych, które podejrzewały o to Rosjan, na kilka miesięcy zanim 'to było modne', przy okazji jadąc po rzetelności odtajnionych części raportu. Podobne opinie można spotkać w innych kanałach informacyjnych, np. krebsonsecurity.com wydał bardzo podobną opinię. Nie kojarzę też, żeby gdzieś rzad rosyjski szczególnie się tego wypierał, albo jakiejś kontr-analizy przedstawiającej odmienne wnioski. Jakbyś miał pod ręką - chętnie przeczytam.
Oczywiście, można założyć, że prawdziwe i rzetelne informacje zawsze będą 'tajne', ale w takich warunkach to od razu można przestać zajmować się czymkolwiek i uznać wyższość Wielkiego Brata - ale jak dla mnie przynajmniej warto spróbować agregować jak najwięcej informacji i dojść do jak największej ich liczby. Jak nie dla Prawdy, to z ciekawości Wink
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości