Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;)
#11
(04.01.2017, 08:27)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dywagacje bez konkretów to bezsens...autor zadał pytanie i "sobie poszedł".
"Wszystko to jest bez sensu
jak brak kokę z dziewczyną
i nie uprawiać z nią seksu"

Jak wiadomo czas jest względny, miałem zapieprz i czuję się choćbym posta pisał wczoraj. Oczywiście komp jest do neta. Używając dedukcji (stary zestaw) oraz faktu, że nie wspomniałem o żadnych specjalistycznych zastosowaniach można chyba wysunąć pewne wnioski, ale może po prostu faktycznie się zapomniałem i sprzęt służy do symulacji termojądrowych.

Windows 7, co jest kurde, kiedyś się wyświetlały ikonki wersji W, albo już mam schizy po ciągu na (met)amfetaminie.

(04.01.2017, 10:15)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zamiast obładowywać kompa toną bezsensownego softu
Wall 

Nie wiem za bardzo na, który post odpowiedzieć , bo pytanie brzmiało: "Czy jestem "gdzieś" odkryty, czy raczej szanse na infekcje są nadal bliskie zeru?"

Spodziewałem się  odpowiedzi typu np: "MBAE" nie chroni przed luką CVE-xxx, zainwestuj w Hitman.pro.Alert" itp. Szukam luk w defensywie, bo ogólnie jest rok później, a ja uzależniony od rozluźnień i słabo ogarnięty w ostatnim czasie w zabezpieczeniach. Nie śledziłem nowości od czasu detoksu od heroiny.

Dobra idę odespać, bo wczoraj chyba 6 piguł zjadłem, trzymta się, elo!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Moonxxx - 08.01.2017, 15:36
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Konto usunięte - 04.01.2017, 10:15
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez Konto usunięte - 04.01.2017, 10:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości