Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;)
#15
Ja to widzę tak. Jeśli masz na kompie coś ważnego (a pewnie masz) to jakiś program do robienia regularnej kopii zapasowej danych  (jeśli jeszcze tego nie robisz). Poza tym jeśli jeszcze nie posiadasz to program do blokowania reklam i niebezpiecznych stron (np. Adguard).

Teraz wersja bardziej hardcorowa dla paranoików. Można by było dodać pełną wirtualizację (Shadow Defenderm) albo albo jakiś sandbox (np. Sandboxie). Do tego jeszcze jakiegoś Hipsa. Fajnie by się spisał tutaj Spyshelter, który jest programem do ochrony przed keylogerami  z rozbudowaną funkcjonalnością.  Albo alternatywnie mógłbyś spojrzeć na przeglądarkę AOL Shield, która również ma chronić przed keylogerami. To tak kilka pomysłów na szybko.

Wszystko zależy od twoich preferencji, oczekiwań, sprzętu który posiadasz oraz do czego go używasz. To co napisałeś w pierwszym poście jest mało precyzyjne, dlatego też osoby które chciały Ci pomóc zadały dodatkowe pytania. Jakbyś przeoczył regulamin tego działu: "Prosząc o pomoc w doborze odpowiedniego zestawu, użytkownik jest zobowiązany do wypełnienia wzoru tematu i podania następujących danych:

- posiadany system operacyjny
- zastosowanie komputera
- specyfikacja komputera (opcjonalnie)
- budżet tj. darmowy czy płatny (opcjonalnie)
- czego oczekujesz od zestawu np. automatyczne działanie (opcjonalnie)
Tematy bez wypełnionego wzorca będą usuwane."

Czyli na chwilę obecną ten temat nadaje się do usunięcia Grin
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Lekki, mocny i zautomatyzowany - czy do przebicia? ;) - przez DedalNort - 08.01.2017, 18:26Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości