Szukam spoko tableta za mniej niż 1000
#1
Siemson, szukam tableta do internetów, jakiejś nauki czy oglądania głupich filmików na YT. Nie musi mieć modemu 3G czy LTE, wystarczy WiFi. 8 cali to chyba minimum, 2 GB RAM chyba też. Android w miarę aktualny i stabilny. Zero grania.

Podobno Nvidia Shield jest super, ale to do grania raczej :/. Coś jest innego? Najchętniej za 800, co bym 200 wydał na inne głupoty, ale jak okazja za 960 to spoko, biere.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#2
Yoga 2 z windowsem 8.1 system mógłby być nowszy ale za 650 zł całkiem fajna propozycja.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#3
A da się wskoczyć w 10? Bo ja mam jakieś obrazy z "MSDN" akademickiego (Dreamspark czy Bóg wie jak to się teraz nazywa). Można do tego dokupić jakąś klawkę? Super sprzęt nawet, ale to zgrubienie brzydkie Sad.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#4
Tylko 8 cali ma. Obecnie też się rozglądam Smile
Odpowiedz
#5
Może być, lepiej się obejrzy internety niż na gejfonie 4 cale ( PS polecam jak ktoś nie ma syndromu małego członka Grin).
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6
Tajny Współpracownik i co zdecydowałeś się na niego już czy coś jeszcze innego bierzesz pod uwagę ?
Odpowiedz
#7
Podobno to zgrubienie to dla wygody Tongue
Wskoczyć się da nadal można aktualizować za darmo. Klawki doczepianej nie ma można podpiąć jakąś na bluetooth.

Za około 750 jest jeszcze 10 calowy Kruger&Matz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub za 900 wersja z klawiaturą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
a jak Yoga ma się do tego Kruger&Matz ?
Odpowiedz
#9
(04.01.2017, 12:52)neon napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tajny Współpracownik i co zdecydowałeś się na niego już czy coś jeszcze innego bierzesz pod uwagę ?

Oczęta mi się zaświeciły, chyba wezmę. Poczytam trochę o nim, nakręcę się i nie ma przebacz.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#10
Tajny Współpracownik ale czy Kruger&Matz nie lepszy ?

Zord a coś z 10 cali ?
Odpowiedz
#11
Nie wiem neon, jakbym wiedział który tablet jest lepszy to sam bym sobie poszukał :p, nie znam się na tym.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#12
Jak nie straszne wam zakupy w chinach to jest jeszcze fajna Onda z windowsem i androidem za około 700 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
Gratis cło? Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#14
Tak jak wyślą jako prezent wystarczy dopisać przy zamówieniu, no chyba że celnik się przyczepi Tongue
Odpowiedz
#15
Raczej nie jestem przekonany do handlu z Chinami bezpośrednio. Czy ja jestem Marco Polo? Grin

To co byłoby lepsze Kruger 10 czy Lenovo 8? Kruger większy, ale chyba nieco gorzej zmontowany. Lenovo ma uczciwe wsparcie i sprzęt chyba stabilniejszy.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#16
E tam chiny aż takie złe nie są fakt mają problem z podróbkami ale sporo też dobrego sprzętu można kupić od nich taniej po przez wyzysk taniej siły roboczej przez co nie ma takiej dużej marży na sprzedaży produktów bo nie muszą zbytnio płacić za robociznę pracownikom:/

P.S.
Mi by bardziej Kruger 10 pasował.Ale nie kupujesz dla mnie tylko dla siebie.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#17
Nie chodzi o podróbkę, bo kupując jakiś chiński tablet ciężko byłoby trafić na podróbkę. Co innego ajfona albo Samsunga. Nie mam ochoty czekać miesiąc i modlić się żeby na kontroli celnej poszło bez awantury.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#18
używał Ktoś z WAS Kruger ? jakiś dowolny sprzęt ? jak oceniacie ?
Odpowiedz
#19
Mój brat pracuje w sklepie lpElektronik, sieci należącej do firmy LECHPOL, która to jest właścicielem Krugera. W sklepach lp jest dystrybucja Krugera (innych marek LECHPOL-u także).

I jest tak. Nazwa wiadomo, marketingowa, bo to próba wejścia na rynek z czymś innym niż Peying. Trafia się czasami kompletny szajs, który nie wiadomo jakim cudem został wyprodukowany i testy prototypowe zaliczył bez zauważenia ewidentnych błędów konstrukcyjnych. Niektóre telefony są naprawdę niezłe. Nie wyróżniają się z tłumu, takie zwykłe narzędzia. Ale ponieważ firma leci na ilość, to nawet jak jakiś model będzie kiepski, to ludzie kupią. Utratą renomy nie ryzykują. Klientami też nie ryzykują, bo przyjdzie zaraz inny i też kupi bez zastanowienia. Takiego Samsunga mocno bolą wybuchające telefony i ta sytuacja może się odbić na innych produktach: pralki, lodówki, telewizory, a szczególnie inne modele smartofnów. A sprzęt Krugera musiałby chyba strzelać pociskami rakietowymi, żeby coś się stało z klientelą. A nawet jeśli, to się zmieni markę i tyle.

In plus, cena, bo trafiają się spoko rzeczy. Któraś seria smartfonów była nawet chwalona. Jak komuś zależało na posiadaniu jakiegokolwiek smartfona, to wychodził korzystnie na Krugerze.

Trzeba poczytać dobrze o danym sprzęcie. To że coś dobrego im wyszło, nie znaczy że reszta jest super. Ot, Chiny.

Lenovo nawet jeśli produkuje w Chinach, to ma większe fundusze na testy, badania. Dlatego lepiej to wyjdzie, oczywiście za nieco wyższą opłatę. Pytanie na czym zależy, czy mamy węża w kieszeni.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#20
Dobra informacja dzięki. Smile
Muszę się jeszcze przespać co do Yogi. Ciekawa na pewno bardzo jest.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości