Szukam spoko tableta za mniej niż 1000
#26
Hmmm, ja na laptopie nie mam żadnego antywirusa i jest dobrze, chyba nawet Windows Defender wyłączyłem. To na tablecie raczej nie będę instalował Comodo XD XD XD.


Ale Windows Update to ja szanuję XD.

(05.01.2017, 10:02)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@TW:
No ale Kruger czy Lenovo też jest z Chin, a Xiaomi ma przynajmniej nieco inny model zarówno dystrybucji jak i aktualizacji swojego sprzętu. Nie powiem, aby nie szli zupełnie na ilość, ale jednak można się spodziewać po nich nieco więcej. Wadą może być czysty MIUI - ponoć sporo lepiej te ich urządzenia działają po wgraniu np. wersji polskiej. No ale to musiałby ktoś inny potwierdzić.

Owszem, jest z Chin, ale jest różnica w postrzeganiu Lenovo i Xiaomi. Lenovo robi po swojemu tablety (no tego zgrubienia nie ma ani Apple, ani Xiaomi, ani Samsung), a Xiaomi rżnie od Appla nawet wygląd opakowań. Serio?

Wiesz, czym innym jest pojawić się z kapitałem w Chinach i produkować tablety swojego projektu (mowa o Lenovo jak i o Apple, które w Chinach ma swojego Foxconna) a czym innym jest jak Chińczyk z Chińczykiem skopiują cudzą pracę i zaczną zalewać rynek. Ktoś tu poszedł na łatwiznę. Moich cebulionów Xiaomi nie dostanie nigdy.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukam spoko tableta za mniej niż 1000 - przez Konto usunięte - 04.01.2017, 18:18
RE: Szukam spoko tableta za mniej niż 1000 - przez Konto usunięte - 05.01.2017, 10:02
RE: Szukam spoko tableta za mniej niż 1000 - przez Tajny Współpracownik - 05.01.2017, 10:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości