Szukam spoko tableta za mniej niż 1000
#41
Musisz dać lajka. Sorry!
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#42
Dobra dziunie, piszę z tego urządzenia i mam pierwsze wnioski:
- jest ciepły, choć go nie molestuję
- 8 cali to troche przymało na Windowsa
- na IE system dostaje zadyszki z klawiaturą
- coś mnie strzeli, kurna mam jednego czerwonego subpixela, ja pitolę co robić? Chyba rękojmia pójdzie
- sam system jest fajny, ciekawe jak byłoby z 10
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#43
Jak pixel to zwracaj
Odpowiedz
#44
Ale jest dość dobrze. A skoro Andka nie lubię to zakup trafiony. Tylko piksel, no ale każdemu się zdarza.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#45
To generalnie 10-calowy model będzie nieco lepszy. Ale ja nie mam powodów do zrzędzenia.

Polecam i pozdrawiam, Piotr Fronczewski XD
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#46
Ja mam Yogę 2 z Andkiem. Generalnie tablecik sobie chwalę i to zgrubienie uważam za super patent. Zapewnia dobry chwyt jedną ręką, palce i nadgarstek się nie męczą, w dodatku na jego końcach są głośniki, więc niezależnie od położenia tabletu nic ich nie przykrywa. Zmiana odchylenia zgrubienia umożliwia postawienie tabletu w 2 pozycjach lub powieszenie na jakimś haczyku - też fajna rzecz. 2 GB Ramu zapewnia płynną pracę na Andku 5.1. Syn pyka w demo mobilnej Fify 2017 i daje radę, choć po jakimś czasie jego grania tablet dość mocno się nagrzewa. Przy 10 calach tablet byłby mniej wydajny, jeśli chodzi o przebiegi na baterii (które przy 8 calach są bardzo dobre) i moim zdaniem mniej poręczny.

Wysłane z mojego.... przy użyciu Tapatalka
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#47
(12.01.2017, 19:43)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Syn pyka w demo mobilnej Fify 2017 i daje radę, choć po jakimś czasie jego grania tablet dość mocno się nagrzewa

To chyba cecha wszystkich mocniejszych mobilnych urządzeń - co by nie mówić, obudowy to to ma szczelnie, nie wiatraczka ni chuchu...
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości