Tablet Surface 3
#1
Hej
Oglądam się ostatnio za jakimś tabletem na windowsie. Spodobał mi się Surface 3. Wersja 4GB ramu dysk 128GB. + Surface Pen.
Co o tym sądzicie? Będzie to działało dobrze? Przeznaczenie filmy + internet + inne programy.
W tablecie dla mnie podstawa to 10 cali i rysik.
Obecnie mam Samsunga Note 10.1 2014, i raz że mi się znudził a dwa fajnie było by mieć coś bardziej zaawansowanego niż android. 

Z tego co widzę surface 3 ma niezły stosunek cena do jakości ta podstawowa wersja 4 ramu i dysk 128. Na te wersje PRO za 4 tysiące i wyżej nawet nie patrze. 
Na morele kosztuje 2.6K pln + rysik jakieś 200. 

Podoba mi się w nim jakość wykonania i pełnoprawny port USB, zawsze można podłączyć jakiś dysk czy pendrive.

edit://
możliwe że się na niego skuszę, oglądałem filmiki na YT jak działa sprzęt i do codziennego użytku spisuje się dobrze, wiadomo że na tym się nie gra
Odpowiedz
#2
Za 2200zł w euro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tablet bardzo fajny w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego.
Odpowiedz
#3
Szkoda że niedostępny online, a fizycznie w sklepie maja albo wystawowe albo sklep jest gdzieś dziesiątki kilometrów ode mnie.
Planuje go wsiąść na raty więc nie odczuje aż tak że trochę przepłacę.
Ale dzięki

Ciekawe czy można go ładować z powerbanku
Odpowiedz
#4
W komputroniku mają okrojonę wersję ale sporo taniej , uważam że warto.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

edit: ta wersja z EuroAGD to naprawdę była okazja , bo była dodatkowo z klawiaturą wartą wg dennika 649 . Dostępny jest w kilku miastach , ekspozycja, jak masz niedaleko to warto.
Odpowiedz
#5
Już zamówiłem na morele wersje 128 i 4 ramu + Pena
Podobno 2gb ramu to porażka w działaniu, zdecydowanie za mało. A 64GB tak na styk będzie. Wolałem 128 dla świętego spokoju i mam kartę pamięci 64GB z obecnego tableta z samsunga jakaś z tych szybkich. Powinno być gites.
Odpowiedz
#6
Jak powerbank ma 2A to pewnie tak. Tyle że na zbyt długo nie pomoże.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości