Windows 7 - update naprawione ?
#21
(09.01.2017, 11:50)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zbiorcza aktualizacja do maja 2016 po instalacji odchodzi ponad setka mniejszych łatek.

najpierw KB3020369

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Potem KB3125574

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie działa z OEM.
Odpowiedz
#22
Rodzaj licencji nie ma znaczenia do łatek.
Odpowiedz
#23
Gdzieś wyżej jacek20a podał dwie aktualizacje, które trzeba wrzucić, żeby automatyczne wyszukiwanie i pobieranie ruszyło z miejsca.Należy zwróć uwagę na wersję 32 i 64 bitowe (!). Jak ruszy to włączyć automat: "zainstaluj aktualizacje automatycznie". Przy zamykaniu systemu będą instalowane. Jeśli po ponownym włączeniu kompa nie wszystkie zostaną poprawnie skonfigurowane i pojawi się komunikat: "niepowodzenie konfigurowania aktualizacji - wycofywanie zmian" to się nie przejmujemy i pozwalamy automatycznym aktualizacją dalej działać w tle... i tak w koło. Z czasem dość sporo się doinstaluje. Oczywiście strata czasu jest duża. Najlepiej robić to w nocy. Tak by to z grubsza wyglądało na mojej siódemce.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#24
(10.01.2017, 21:52)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Rodzaj licencji nie ma znaczenia do łatek.

Na kompie z czystym Win 7 SP1 OEM - nie można zainstalować, "Ta aktualizacja nie ma zastosowania dla tego komputera". Na drugim kompie brata gdzie jest BOX Win7SP1 instalator rusza.
Odpowiedz
#25
demisen, może trzeba rozroznic wersje dla 32 i 64 bit?
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
#26
(11.01.2017, 05:08)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

demisen, może trzeba rozroznic wersje dla 32 i 64 bit?

Obydwa nośniki x64, poprawki pobrane x64.
Odpowiedz
#27
Jeśli do tej pory nie uporał się kolega z problemem to proponuje spróbować jeszcze tego.Przed instalacją(3020369)wyłączyć usługe wuauserv,coś mi się zdaje że ja w ten sposób ją instalowałem,spróbować nie zaszkodzi. Smile
Odpowiedz
#28
Dawno, dawno temu, poukrywałem wszystkie aktualizacje związane z naganianiem użytkowników na Windowsa 10, magiczną 'telemetrią', oraz te, które w internecie opisano jako powodujące problemy (np. update Intela z grudnia 2016). To tego ukryłem Silverlight, bo z dziada nie korzystam. Dzisiaj wszystkie ukryte aktualizacje ukrywam jeszcze raz. po kolei, bo jak ukryje kilka, wyskakują kolejne...
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości