Oracle - gigantyczna aktualizacja podatnych produktów
#1
Oracle ogłosiło na swojej stronie potężną aktualizację swoich produktów...policzono, że aktualizacja wprowadza 270 łatek, z których 100 dotyczy tylko jednej - możliwości zdalnego ataku i przejęcia bez konieczności posiadania uprawnień. Poniższy wykres obrazuje procentowy udział poszczególnych kategorii podatności łatanych w tej aktualizacji

[Obrazek: Oracle_Jan_CPU-1-660x496.png]
źródło ilustracji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aktualizacje dotyczą produktów: Oracle Database Server, Oracle Enterprise Manager Grid Control, Oracle E-Business Suite, Oracle Industry Applications, Oracle Fusion Middleware, Oracle Sun Products, Oracle Java SE i Oracle MySQL.
Aktualizacja określana jest jako krytyczna, a jej dokonanie zaleca się się wykonać "bez zwłoki".

Komunikat Oracle

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Zmień tytuł na "aktualizacja podatnych produktów..." lub coś podobnego, na razie to brzmi, jakby dorzucili w bonusie paczkę podatności, ot tak Wink .
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#3
Może chodzi o to, że jak to u Oracla, jedna łata na dziury powoduje trzy kolejne Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#4
(19.01.2017, 20:36)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może chodzi o to, że jak to u Oracla, jedna łata na dziury powoduje trzy kolejne Grin
O właśnie tak...dokładnie o to mi chodziło Grin
Ubawiły mnie Wasze komentarze, bo faktycznie tytuł jest niefortunnie sformułowany...dzięki za czujność...dla obu Beer z rana Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości