Windows Defender Security Center...nadchodzi :)
#13
(26.01.2017, 17:59)dolar444 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

....
U siebie w firmie, korzystam akurat z produktu G Daty w wersji biznes i na moim W10 na którym jest ona zainstalowana od Października jeszcze się nie wywaliła, ani nic w systemie. Do tego na WS2016 tak samo chodzi i nie wywaliła go, tylko tam wiadomo jest możliwość, opóźnienia aktualizacji.
Nie ukrywam jest to krótki okres czasu, ale po takim okresie mogę stwierdzić że nie jest najgorzej. Tak samo jest u naszych klientów, gdzie działa G Data, wszystko chodzi jak należy.
...

Ja GDatę pamiętam z 2 akcji:
Lata 9x -miałem ich produkt na swoim komputerze, wpadł wirus, wyczyścił folder Gdaty tak że został tylko plik odpowiadający za monitorowanie systemu Grin
Ostatnie 2-3 lata - albo komputer miał potężne bebechy, albo Gdata mulił system i to mocno.

(26.01.2017, 18:26)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

... prawie z miejsca firmy typu Kaspersky tracą racje bytu i to ich boli.
...


Kasper nie straci racji bytu dopóki FSB będzie nim zainteresowane Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows Defender Security Center...nadchodzi :) - przez Konto usunięte - 26.01.2017, 08:01
RE: Windows Defender Security Center...nadchodzi :) - przez Konto usunięte - 26.01.2017, 17:35
RE: Windows Defender Security Center...nadchodzi :) - przez Konto usunięte - 27.01.2017, 08:27
RE: Windows Defender Security Center...nadchodzi :) - przez rogacz - 27.01.2017, 10:35
RE: Windows Defender Security Center...nadchodzi :) - przez Apocalypse - 20.04.2017, 09:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości