kto zarządza stroną klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości?
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ot taki "żarcik"...ale prawdziwy  Cool
Cytat:Strona internetowa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości nie jest już zarządzana przez partię. Najprawdopodobniej ktoś wykupił domenę i umieścił na niej żartobliwy napis.

"Klub Przyjaciół Pieczywa i Sera. Portal kulinarny" - taki napis na stronie internetowej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ukazuje się oczom odwiedzających.

Jeszcze do niedawna pod tym adresem znajdowała się strona internetowa klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Link do strony znajdował się też na oficjalnych stronach sejmowych - teraz kancelaria Sejmu odsyła do strony internetowej partii:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Politycy PiS: Nic nie wiemy

Próbowaliśmy dowiedzieć się, czy miał miejsce atak hakerski, a może raczej klub PiS postanowił zrezygnować z adresu. Rzeczniczka partii Beata Mazurek nie odebrała telefonu, pracownicy sekretariatu klubu PiS nic o sprawie nie wiedzieli.

Dzwoniliśmy także do polityków będących we władzach klubu. Ci także nie potrafili wyjaśnić tej sytuacji. - Nie jestem osobą odpowiedzialną za stronę internetową - stwierdził krótko wiceprzewodniczący klubu Jacek Żalek.

Poseł Marek Suski twierdzi, że z adresu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

klub parlamentarny wcale nie korzystał. Tymczasem adres ten widnieje nadal na stronach sejmowych poprzedniej kadencji, do tego adresu cały czas linkują też na swoich stronach m.in. europoseł PiS Ryszard Czarnecki i posłanka Barbara Bartuś.

- Sam wpis o "przyjaciołach pieczywa i sera" nawet miły, to raczej nieszkodliwy żart - przyznaje poseł Suski.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Ojj komuś domena wygasła, i będziemy obracać kota ogonem... Grin
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#3
Kota Prezesa to Ty w to nie mieszaj Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#4
PISzecie w tym wątku na własną odpowiedzialność.
Odpowiedz
#5
E tam, to DOBRA ZMIANA właściela tej domeny.


PS tak się uśmiałem że mnie bolą ZIOBRA XDDD
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6
(27.02.2017, 23:48)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

E tam, to DOBRA ZMIANA właściela tej domeny.


PS tak się uśmiałem że mnie bolą ZIOBRA XDDD
Cool Beer

Swoja drogą to zastanawiające, że strona wciąż jest a o jakimś oficjalnym dementi ani słychu...może to ma działać na tej zasadzie, że jak zakryjesz oczy, to cie nie widać?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#7
99% ludzi nie rozróżnia klubu parlamentarnego od partii, więc dla nich to bez różnicy.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#8
@ichito Założenie 2 letniego dziecka czego nie widać tego nie ma Craze

ktoś ma dobre poczucie humoru, ktoś zaniedbał sprawie i tyle albo strona była do wywalenia jak ta cała Partia Craze
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości