Agnitum i Outpost odchodzą na zawsze...
#12
@TW
a to jeszcze ktoś pamięta o takich zaporach NetVeda? Smile Strona już od jakiegoś czasu nie istnieje, ale jakby kto miał ochotę?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale jakby ktoś chciał jeszcze na XP doświadczyć "miodnej" zapory to Filseclab Personal Firewall ma wciąż swoja stronę Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

u nas krótki opis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co do sporów...faktycznie bywało kiedyś na forum gorąco...wchodziły często emocje i iskry szły, że hej...trochę ostygło od jakiegoś czasu, ale może to wina ogromu różnych aplikacji, które się pojawiły w ostatnich latach, a które są odpowiedzią na nowe czy bardziej powszechne, niż kiedyś zagrożenia. Już chyba mało kto ogarnia to jakoś całościowo...myślę, że nawet zainteresowania się bardziej sprecyzowały do określonych typów softów...ktoś lubi AV...inny piaskownice...jeszcze inny monitory/blokery.
Co do OA...jest dla mnie, co często podkreślałem, wzorem zapory z modułem HIPS najbardziej zrównoważonym i nie szkodzi, że zapora na tym ucierpiała.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Agnitum i Outpost odchodzą na zawsze... - przez Tibu 11 - 01.03.2017, 14:52
RE: Agnitum i Outpost odchodzą na zawsze... - przez ichito - 02.03.2017, 11:34
RE: Agnitum i Outpost odchodzą na zawsze... - przez Konto usunięte - 03.03.2017, 16:35
RE: Agnitum i Outpost odchodzą na zawsze... - przez Tibu 11 - 09.12.2017, 12:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości