Hard Configurator - kolejne narzędzie do tuningu bezpieczeństwa w Windows
#4
Dzięki @ichito.
Autor artykułu potraktował Hard_Configuratora jako program portable i dlatego nie miał dostępu do plików pomocy oraz kilku innych funkcji. W rzeczywistości cały katalog programu trzeba przegrać do folderu Windows.
Popełniłem ten programik aby sprawdzić czy można zastosować wbudowane narzędzia Windows do stworzenia systemu zabezpieczeń opartego na Windows Defenderze + UAC + SmartScreen (Windows 8+). Z wyników testów malware na naszym forum (w których brałem przez jakiś czas udział) wynika, że taki system zabezpieczeń jest w ścisłej czołówce wśród najlepszych programów antywirusowych. Jest też prawdopodobnie najbardziej skuteczny jeśli chodzi o prawdziwe malware 0-day (poniżej 24 godzin od chwili zaistnienia w Internecie).
Program nie jest dla nowicjuszy, chociaż trudno za jego pomocą coś zepsuć w systemie. Sam ustawiałem najprzeróżniejsze opcje bez trwałych skutków ubocznych. Na wszelki wypadek przy pierwszym uruchomieniu program robi punkt przywracania. Można też przywrócić domyślne ustawienia Windows, dla wszystkich opcji.
Miłej zabawy, jeśli ktoś lubi tego typu soft. Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Hard Configurator - kolejne narzędzie do tuningu bezpieczeństwa w Windows - przez @andybear - 02.03.2017, 18:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości