Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania
#3
Ichito, Pekao SA regularnie od grudnia zalicza pady. Nasilenie problemów występuje w okolicach 10 dnia każdego miesiąca między godziną 9 a 13. Biorąc pod uwagę fakt, że Pekao obsługuje sporą część przedsiębiorców, to pewnie księgowe robią przelewy wynagrodzeń i zawieszają system Grin.

Doświadczałem takich problemów jak, brak możliwości zalogowania, wylogowanie zaraz po zalogowaniu, brak rachunków (zeżarło mi nawet rachunek techniczny kredytu), baaa, najciekawsza sytuacja była wtedy, gdy autoryzowałem przelew, dostałem komunikat o błędzie, a pieniądze zeszły z salda i nawet na wyciągu był wpis. Szczęśliwie, pieniądze dotarły do odbiorcy.
W ogóle kolejnym absurdem jak na XXI wiek jest to, że w nocy (od 3 do 4) nie działają karty, Peopay, system transakcyjny. Jesteś odcięty od pieniędzy.

A jeżeli jesteśmy na forum o bezpieczeństwie, to powiem że Pekao jest bodaj jedynym bankiem, który ma token sprzętowy do autoryzacji zleceń. Polecam go, działa super Wink.


Mimo wszystko, bank działa równie żenująco jak nasze państwo: nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
(05.03.2017, 18:37)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(bank PKO SA
Jest Pekao SA i PKO BP (SA) Tongue
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Tajny Współpracownik - 06.03.2017, 11:47
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 10:38
RE: Pekao24 - niezrozumiałe problemy ze stroną logowania - przez Konto usunięte - 27.04.2017, 21:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości