Kupię Spyshelter Lifetime
#1
Szukam programu Spyshelter Firewall lub Premium w wersji lifetime,
Jeśli ktoś posiada proszę o pw.
Odpowiedz
#2
Dobry wybór Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Obawiam sie że będzie problem odkupić wersje lifetime od kogoś
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
Wysłałem zapytanie do supportu, czy po odkupieniu mogą zmienić dane na moje, otrzymałem taką odpowiedź:

"Zacytuję Umowę Licencyjną Dla Użytkownika, Punkt 3C. Odpowiada ona na postawione przez Pana pytanie.

NIE MOŻESZ UDOSTĘPNIAĆ SWOJEJ LICENCJI OSOBOM TRZECIM ANI JEJ ODSPRZEDAWAĆ POD GROŹBĄ ZABLOKOWANIA LICENCJI"

W takim razie rezygnuję z kupna, ponieważ nie można legalnie używać odkupionego klucza.
Nie mogę sobie darować, że nie kupiłem tego programu kiedy była możliwość.
Odpowiedz
#4
Możesz kupić na boku nikt w sumie ci tego nie udowodni między bogiem a prawdą musiałby ktoś ciebie podać.
Z drugiej strony licencja na rok za tak porządny soft 140zł jest ok.

Może jak brak klientów albo nagły spadek z racji cen ich przyciśnie to może wrócą do dożywotnich jak w przypadki Sandboxie było Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#5
Z licencjami dożywotnimi jest jak z nielimitowanymi rozmowami przez telefon. Przecież limit i tak istnieje Grin, tylko ma wymiar marketingowy Wink
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6
No zgadza się ale z 2 strony jak by nie patrzeć od 8 lat posiadam dożywotnią licencje to jak bym teraz podsumował koszty rocznego licencjonowania to jednak sporo kasy w kieszeni zostaje nawet jeśli by teraz na dniach zamknęli produkt.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#7
Właśnie nie ukrywajmy, chodzi też o koszty. Anywirusa można mieć darmowego lub też wygrać, w przypadku SS płacić 140zł na rok to jest duża kwota, po kilku latach uzbiera się ładna sumka, dlatego szkoda że wycofano licencje dożywotnie.
Co do używki skoro producent nie dopuszcza odsprzedaży to nie ma sensu tego robić, raz że jest to nielegalne a dwa ryzykować blokadę klucza za 200zł (taką ofertę dostałem na pw)...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości