Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc.
#17
A ja polecę skromny, darmowy i dobry zestaw.

Wykrywanie poprzez sygnatury: BitDefender Free.
Podstawowa kontrola ruchu w sieci, kontrola uruchamianych aplikacji: Windows FireWall / Windows UAC.
Aktualizacja oprogramowania: Windows Update ustawiony na tryb automatyczny (z wyłączeniem aktualizacji dot. pakietów językowych), Kaspersky Software Updater.
Przeglądarka, rozszerzenia: najnowsza wersja Google Chrome z rozszerzeniem uBlock Orgin do blokowania wszelakich niebezpiecznych reklam m itd.
Kopie zapasowe / Punkty przywracania: obydwie funkcję zintegrowane w Windows. Dane trzymam w chmurze Google Drive.

Najlepsze zabezpieczenie: doświadczenie + newsy z niebezpiecznik.pl + używanie mózgu w czasie rzeczywistym.

Skanery na żądanie: osobiście nie posiadam żadnego *, ale Tobie polecę zainstalować oprogramowanie HitmanPro i ustawić na skanowanie co start systemu.

* = jestem moderatorem na Fixitpc, więc sprawdzam sobie system sam. Oprogramowanie mam tylko dla testów.
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 20.03.2017, 22:35
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 21.03.2017, 11:55
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Miszel03 - 22.03.2017, 18:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości