Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc.
#18
(22.03.2017, 18:09)wwd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie posiadam AdGuarda i Rollbacka, jeśli chodzi blokera reklam mam Adblock Plus, Ghostery do opery na której zazwyczaj przeglądam neta. Rollbacka też nie mam ale za robię kopie Acronisem raz na miesiąc.
Bankowość robię na IE bo kaspersky nie obsługuje opery.
Nie wiem czy wyłączenie zapory w SS jest dobre - za to przecież SS jest bardzo chwalony, prędzej chyba zrezygnuję z KTS na rzecz samego antywirusa.
Szczerze może jestem paranoikiem ale jakoś boję się  zostać bez skanera real time.... z drugiej strony tu jest taka ciekawostka: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziękuję wszystkim za cenne wskazówki, jak widać każdy ma swoje doświadczenie i super, że może z tą wiedzą się ze mną podzielić.
Żadne testy nie zastąpią praktyki i testów na własnym pc.

Ponieważ wszystkich porad, a tym samym możliwości konfiguracji, otrzymałem bardzo dużo, to ciężko mi się zdecydować na konkretny model ochrony.
Acronis równie dobry jak Rollback (pewnie pomyliłem konkurs na p2d Smile ). AdGuarda mógłbyś mieć na pół roku (wczoraj lub przedwczoraj wydali kolejną wersję na comms.ru z licką na pół roku. AdGuard dla mnie bardzo wygodny, bo załatwia od razu wszystkie moje przeglądarki. Co do firewalla - ważne aby nie było dwóch włączonych jednocześnie. Chociaż nie wydaje mi się żeby SS był ceniony akurat za ten moduł.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 20.03.2017, 22:35
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez Tibu 11 - 21.03.2017, 11:55
RE: Mocny zestaw do Windows 7 - prośba o pomoc. - przez zeno06 - 22.03.2017, 18:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości