Wielkanoc 2017
#1
Wszystkim Wam i Waszym bliskim na tę Wielkanoc - smacznych święconek, kolorowych pisanek, bab lukrowanych, mazurków słodkich i Dyngusa mokrego...a najbardziej zrozumienia tego, czemu tę Świętą mamy.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
(15.04.2017, 07:43)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wszystkim Wam i Waszym bliskim na tę Wielkanoc - smacznych święconek, kolorowych pisanek, bab lukrowanych, mazurków słodkich i Dyngusa mokrego...a najbardziej zrozumienia tego, czemu tę Świętą mamy.

Dzięki i wzajemnie -Wesołych Świąt.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#3
Dzięki

Wesołych Świąt również
Odpowiedz
#4
Dziękuję i nawzajem życzę wesołych świąt!
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
#5
Smacznych jajek, rodzinnej atmosfery i duchowej refleksji życzy TW wraz z całym MSW. Alleluja.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Z okazji Świąt Wielkanocnych Ekipa Safegroup Życzy dużo zdrowia, radości i mile Spędzonych chwil w gronie najbliższych.
Odpowiedz
#7
Życzę Wszystkim zdrowych, pogodnych oraz szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych w admosferze miłości i przyjaźni, i by tak pozostało również po świętach oraz mokrego śmigusa dyngusa!
Odpowiedz
#8
Wesołych Świąt Wszystkim życzę. Smile
Odpowiedz
#9
Wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczów! Smile
Odpowiedz
#10
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich użytkowników i ich rodzin Smile
Odpowiedz
#11
Co prawda już się spóźniłem...ale mam nadzieję, że święta były rodzinne, ciepłe oraz radosne! Smile
Moderator i autoryzowany pomocnik w dziale Malware Fixitpc.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości