Programy telewizyjne
#1
Siemka, szukam stronki na której bede mógł sobie za darmo oglądać : TVP 1 , Polsat , TVN i jakieś mecze.
Oprócz tej 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

bo TVN  nie działa
#2
Dobry troll. Pojedyncze programy w stylu Familiada albo Klan może będą w VoD na stronach stacji, ale całej transmisji nie znajdziesz.

Poza tym, może normalnie skorzystaj z bezpłatnej telewizji cyfrowej?
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
#3
Videostar kilka programów w sd po polsku legalnie, można też wykupić pakiet więcej kanałów lepsza jakość.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#4
Cały czas jade na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale Vivaldi wyświetla ta wtyczka nie jest obsługiwana --- Uwaga! Kliknij w player aby kanał się włączył ! (tylko jeżeli chodzi o TVN)  Chyba że da się to jakoś włączyć , myślałem o adobe flash ale jednak nie
#5
Gdyby ktoś chciał oglądać wszystkie programy telewizyjne (za free / legalnie) na swoim komputerze to :  

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak miałem chrome to wszystkie programy chodziły , przesiadłem się na Vivaldi to szlak trafił TVN -->> chyba że da się to jakoś włączyć, gdyby ktoś wiedział jak to bym był szczęśliwy Grin
#6
Dużo masz płatne od udostępnionego linku?
#7
(05.05.2017, 13:47)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dużo masz płatne od udostępnionego linku?

100 zł , a co ?
#8
Przykro mi dzieciaku, ale takie wiadomości świadczą jak najgorzej o tobie.

   

Dlatego taka rada na przyszłość, zachowaj je dla kumpli z podwórka, bo możesz zostać za nie pociągnięty do odpowiedzialności. 



PS: Prośba do administracji - mam nadzieję że powyższa wiadomość zostanie odpowiednio wynagrodzona.
#9
Polski internet na jednym obrazku Grin
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
#10
Temat chyba do zamknięcia Tongue
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości