Wygraj Ashampoo WinOptimizer 15!
#1
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo WinOptimizer 15.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 rocznych licencji o łącznej wartości 1700złotych!

[Obrazek: scr_ashampoo_winoptimizer_15_presentation_en.jpg]
Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo WinOptimizer 15.
2. Konkurs trwa do 03.06.2017 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 10.06.2017 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Zapisuje się do konkursu Smile. Moim zdaniem jeden z lepszych programów tego typu.
Odpowiedz
#3
Chciałbym wygrać Ashampoo WinOptimizer 15 ponieważ jest to świetny program do utrzymywania komputera w dobrej kondycji. Smile
Odpowiedz
#4
Witam. ten program Ashampoo Winoptimizer  15 przypadł mi do gustu a tak po zatym  jest szybki w działaniu samodzielny bez zbędnych komunikatów, dlatego chciałbym go wygrać.
Odpowiedz
#5
Ashampoo WinOptimizer 15 wydaje się być jednym z najlepszych i najbezpieczniejszym programem do utrzymania Windowsa w dobrym stanie, dlatego startuję w konkursie.
Odpowiedz
#6
Chciałbym przetestować ten program, może wreszcie znajdę jakiś optymizator który będę mógł polecić innym.
Odpowiedz
#7
Dziękuję za konkurs.Używam w tej chwili 14tki i jestem zadowolony.15 tka ma więcej funkcji dlatego startuję w konkursie.
Kto pyta nie błądzi.
Odpowiedz
#8
Ashampoo WinOptimizer 15 removes junk files, fixes system errors and maximizes the performance and stability of your computer.
It can also manage your Autostart applications, system services and processes.
It even keeps full track of the health and integrity of your system.
With these favorite features, I have great interest to win this application and have a test on it.

Thanks for the giveaway
Odpowiedz
#9
Gratuluję zwycięzcom. Poniżej wyniki.
   

Czekam na wiadomości prywatne od zwycięzców do 10.06.2017 22:00.
Odpowiedz
#10
Gratuluję zwycięzcą, taka tylko jedna malutka uwaga - jeden z 7 zwycięzców łamie podpunkt 5 regulaminu Wink
Aczkolwiek z tego co widzę mało chętnych było, więc w sumie można oko przymknąć Wink
Odpowiedz
#11
ta konto założone na rzecz konkursu a potem wio z forum , oby czyścił rejestry tym programem i mu system zrypał ^^
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#12
Teraz po za losowaniem mogę stwierdzić, że program godny polecenia. W ostatnim konkursie wygrałem WO14 i jak wyszło WO15 kupiłem z miejsca (dzień przed konkursem). Więc marketing Ashampoo zrobił swoje i moje pieniądze im się należą. Polecam i gratuluję pozostałym. Liczę na konkurs w przyszłym roku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości