Inne Process Lasso Pro 9 za darmo
#1
Cytat:Process Lasso - program zarządzający procesami systemu Windows. Mamy możliwość wyboru które procesy są dla nas ważne, aby właśnie dla nich była przeznaczana priorytetowo moc procesora. Program wyświetla dokładne informacje na temat wszystkich procesów uruchomionych w systemie i ich obciążeniu.

Producent programu zapewnia, że dzięki usłudze ProBallance, którą oferuje Process Lasso nasz system podczas zwiększonego obciążenia zacznie pracować szybciej i bardziej stabilnie niż dotychczas. Process Lasso nie dopuszcza do spadku komfortu pracy przy komputerze w przypadku gdy np. jeden program przywłaszczy zbyt dużą ilość zasobów procesora. Używając Process Lasso jest to niemożliwe ponieważ program rozdziela tę moc na poszczególne procesy w sposób inteligentny.

Program posiada przejrzysty i miły dla oka interfejs w pełni spolszczony. Warto wspomnieć, że producent zadbał o polskich użytkowników i spolszczył również stronę www poświęconą programowi.

[Obrazek: 1.png]

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ja mam klucz lifetime ze starej promocji nadal działa Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#3
Płatne skonwertowali do nowego formatu, niestety wszystkie promocyjne przepadły.
Odpowiedz
#4
Nie bo mam licencje za 1$ działa ok gorzej z tymi osobami co mają licencje na określoną wersje programu Smile
W moim przypadku miałem możliwość konwersji klucza z automatu ale widzę że link już nie aktywny i trzeba zgłosić się do suportu aby ręcznie wyrobili nowy podobną problematykę mieli osoby z SpyShelter Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#5
A ta promocja na ile jest?
bo w emailu co dostałem jest napisane subskrypcja miesięczna ?
Odpowiedz
#6
Hmm wygląda to na Dożywotnią na wybraną wersje programu dodatkowo wszelkie aktualizacje do następnego miesiąca.
w Przypadku formatu systemu raczej nie będzie możliwości aktywowania programu ponownie a przynajmniej producent nie obiecuje Tongue
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#7
Prawdopodobnie przez miesiąc będzie można aktywować potem już nie, w razie czego aktywacje można wyciągnąć z rejestru i użyć w późniejszym terminie Wink
Odpowiedz
#8
Dzięki PanowieSmile
Zord a mógłbyś wskazać jak można tą aktywację wyciągnąć z rejestru na przyszłość ?

a i zapomniałem zapytać jakie Wasze zdanie Cacheman vs Process Lasso. Wiem, że inne działanie ale cel mają jeden poprawę działania systemu i procesów. który lepszy ?
Odpowiedz
#9
Dane rejestracyjne są w:


Kod:
Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ProcessLasso
Odpowiedz
#10
Process lasso ma więcej możliwości ale trzeba sobie ręcznie poustawiać jakie procesy i ich stopień parkowania/piorytetu.
Dodatowo ma tryb gracza ale i tam trzeba ręcznie wpisać pare procesów gier bo sporo aplikacji nie ma w bazie danych i gier nie rozpoznaje jako gry Smile

Co to automatycznego zwalniania pamięci ram z procesów systemowych pomiędzy Cacheman a process lasso nie mam pojęcia Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#11
Ja go używam w lapku żeby przełączał profil zasilania a oszczędzanie energii jak z niego nie korzystam.
Odpowiedz
#12
Dzięki Panowie Smile
a jakieś uniwersalne ustawienie procesów co można wykorzystać ? bo nawet nie wiem jak do tego się zabrać Smile i czy jest sens ? bo jak widzę funkcja ProBalance i Trim jest ustawione domyślnie.
Odpowiedz
#13
Ja czasem pakuje pliki gram i renderuje filmy na 1 kompie naraz to czasem trzeba to jakoś zoptymalizować aby wszystko nie wisiało Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#14
(02.06.2017, 11:29)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja go używam w lapku żeby przełączał profil zasilania a oszczędzanie energii jak z niego nie korzystam.
a gdzie to włączyć można ? bo też mi się przyda na jednym sprzęcie.

szczerze bardzo ciekawy program
Odpowiedz
#15
Kliknij ppm na inonce w trayu i wybierz IdleSaver albo w głównym oknie programu Głowne IdleSawer włączony i ustawiasz.
Odpowiedz
#16
Dzięki Zord

ogólnie w trybie normalnym pracy masz na wysoką wydajność czy idle na zrównoważony ? czy z zrównoważonego na oszczędny przełączasz ?
Odpowiedz
#17
Normalnie mam zrównoważony i przełączam na oszczędny.
Odpowiedz
#18
ok dzięki,
tam jeszcze po kliknięciu ppm jest funkcja tryb wydajności włączony. to masz włączone ? bo po włączeniu zmienia plan domyślny zasilania na Bitsum ...
Odpowiedz
#19
Nie, to tylko potrzebne jest jk chcesz uzyskać najwyższą wydajność komputera.
Odpowiedz
#20
a to spoko
czyli trzy włączone Probalance, trim i idle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości