AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download
#16
O masz, jakie emocje! Smile Moim zamiarem nie było obrażanie kogokolwiek, sprawianie przykrości albo zniechęcanie do działania. Test sprawia na mnie wrażanie amatorskie (nie tylko na mnie, zdanie naszych informatyków też takie jest) ale być może dlatego, że jest trochę chaotyczny i zawiły. Co nie wyklucza tego, że może być ciekawy. To jest subiektywne wrażenie i tyle. To co jest jednak istotne, to brak wyraźnego wskazania zarówno w teście, jak i w samym portalu (ja przynajmniej nie znalazłam) wyraźniego zaplecza kompetencyjnego (zarówno merytorycznego jak i formalno-prawnego) uwiarygadniającego głoszone opinie i mogące stanowić argument w ewentualnych postępowaniach - krótko mówiąc, nie wiadomo kim jesteście, poza informacjami nie odbiegającymi od, cytuję: "AVLab skupia w jednym miejscu miłośników oprogramowania antywirusowego oraz bezpieczeństwa w Internecie". Na tym etapie przydałoby się więcej informacji o Waszych kompetencjach.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download - przez karola - 26.06.2017, 05:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości