AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download
#31
(27.06.2017, 05:08)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(26.06.2017, 16:56)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No wiesz @ichito paternalizm  może być dobry wobec małoletnich wnuków lub upośledzonych umysłowo, ale pozwalanie sobie na niego  wobec dorosłych userów to oznaka lekceważenia. 
Zeno...przecież musiałeś wyczuć w tym żart i próbę autoironii...nie bierz tego tak poważnie. Choć jakby się zastanowić, to mogłem sobie na taki paternalizm pozwolić...tu od lat chyba najstarszy jestem...a jeśli ktoś jest starszy, to chyba się kamufluje Grin
Żart wyczułem Smile , szkopuł w tym, że parę postów przed Tobą frontowy kolega wykazał się podobnym podejściem. Tyle, że zupełnie na poważnie. Moja uwaga miała więc charakter bardziej ogólny.

(26.06.2017, 17:53)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No tak, robi się ciekawy spór. Tak jakby złodziej miał pretensje, że został okradziony. Tylko wykazałem Twoje osobiste nieprzygotowanie do samej natury sporu, a tutaj już musiałem wziąć pod uwagę twoje podejście osobiste. Robi się naprawdę komedia. Rozczarowujące jest to, że w taki zwinny sposób dobierasz sobie argumenty by wyjść z twarzą. Nieuczciwe.
Poza tym, wiadomo w erystyce, że kto pierwszy wykonał "cios poniżej pasa", ten przegrał dyskusję.
Co kończy z mojej strony dyskusję.
To zapewne do mnie, więc prostuję:
Niczego nie wykazałeś, bo i niczego wykazać nie mogłeś. Z prostego powodu - nie wypowiadałem się w temacie merytorycznie, a jedynie w kwestii stosowanej argumentacji, a mówiąc ściślej - całkowitego jej braku... Smile Być może jest to z twojej strony redukcja dysonansu poznawczego, a może tylko zwykła mitomania.. Mniejsza o to ... Za to wykazałeś się czymś innym - gładko przechodzisz od krytyki pozbawionej argumentów, przez atak podsycany projekcją podobieństwa do zwykłych pomówień "od czapy". Słowem bardzo wyraziście się przedstawiłeś. Przynajmniej mi. Całość uzupełnia pasujący konspiracyjny pseudonim i frontowy etos. Smile
Widzę jednak też pewne pozytywy. !. Skończyłeś - co cieszy. 2. Jest powiedzenie, że 'ktoś  powinien skończyć, zanim zaczął". Trudno jednak wytrzasnąć z rękawa przykład dobrze to ilustrujący. Teraz już mam. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: AVLab Test antywirusowej ochrony przed atakami drive-by download - przez zeno06 - 27.06.2017, 10:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości