Inne Kerish Doctor 2017 za darmo na rok
#1
Cytat:Kerish Doctor 2017 jest wszechstronnym narzędziem do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemów z rodziny Windows. Dysponuje szeroką paletą przydatnych funkcji, umożliwiających naprawę typowych problemów z środowiskiem operacyjnym, oczyszczania zawartości komputera ze zbędnych plików, a także zarządzania zainstalowanymi w systemie aplikacjami, usługami itp.
Galeria programu

Program z racji ilości oferowanych funkcji z całą stanowczością nazwać można kombajnem do obsługi systemu Windows. Oferuje on ciekawe narzędzie do wykrywania w czasie rzeczywistym i niwelowania wszelakich problemów ze środowiskiem oraz zainstalowanym w nim oprogramowaniem, a także zestaw kilkudziesięciu innych użytecznych opcji. Znajdziemy wśród nich takie, które umożliwią nam oczyszczenie rejestru Windows ze zbędnych wpisów, usunięcie z dysku wszystkich plików tymczasowych, optymalizację usług systemowych, jak również manipulowanie ukrytymi ustawieniami Windowsa.
To jednak nie koniec możliwości, jakie daje nam oprogramowanie Kerish Doctor 2017. W ręce użytkownika trafiają również narzędzia przeznaczone do odzyskiwania utraconych danych, optymalizacji połączenia internetowego, zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz tymi uruchamianymi wraz z systemem. Nie zabrakło również opcji trwałego usuwania plików, odblokowywania zablokowanych danych czy też zarządzania punktami przywracania systemu.
Narzędzie pomimo dużej ilości funkcji polecić można każdemu, nawet mniej doświadczonemu użytkownikowi. Oferowane w jego obrębie opcje pozwalają z poziomu jednego programu kompleksowo zarządzać różnymi aspektami pracy komputera, systemu czy oprogramowania.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
potrzebuje kluczyka do niego, ma ktoś ?
Odpowiedz
#3
Wiem, gdzie możesz dostać na 3 lata. Sprawdź PM. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#4
(10.10.2017, 10:43)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wiem, gdzie możesz dostać na 3 lata. Sprawdź PM. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
A dziękuje za info
Odpowiedz
#6
(10.10.2017, 12:30)Sorgi napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(10.10.2017, 10:43)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wiem, gdzie możesz dostać na 3 lata. Sprawdź PM. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jasne, żadna tajemnica. Z tego, co wiem licki jeszcze się nie rozeszły. Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wrzuciłem publicznie, gdyż część tutejszych kolegów ma ambiwalentny stosunek do miejsc, gdzie kiedyś bywali. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#7
(10.10.2017, 13:13)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(10.10.2017, 12:30)Sorgi napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(10.10.2017, 10:43)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wiem, gdzie możesz dostać na 3 lata. Sprawdź PM. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jasne, żadna tajemnica. Z tego, co wiem licki jeszcze się nie rozeszły. Link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wrzuciłem publicznie, gdyż część tutejszych kolegów ma ambiwalentny stosunek do miejsc, gdzie kiedyś bywali. Smile
Wielkie dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości