Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1
#7
(13.07.2017, 09:30)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już sobie wyobrażam odpalanie na Surface Phone Photoshopa Craze. To jest telefon, smartfon. Ma służyć do komunikacji,(...)
Nie wiem jakby to było na Surface Phone, ale apki od Adobe na Androidzie się sprawdzają. Przydatna funkcja content-aware-fill w Photoshop Fix (zdaje się program też jest na iOS, a funkcja niedługo zostanie wprowadzona do Zdjęć Google) pozwala wyciąć niechciane elementy ze zdjęcia i zastąpić tłem. Fajne, bo nie trzeba obrabiać na komputerze tylko wszystko robimy szybko z poziomu smarta i wysyłamy w świat. Jeżeli do tego weźmiemy pod uwagę, że w granicach 1000 zł kupimy już telefon z 4 GB Ram i 8 rdzeniowym procesorem, przez bluetooth sparujemy myszkę i klawiaturę, a lepszych fonach przez miracast lub mhl wyślemy obraz na monitor lub tv, to zastanawiam się, czy aby na pewno mamy do czynienia tylko z urządzeniami do prostej komunikacji...
Ja zaczynam patrzeć na smarty, jak na małe poręczne (lub czasem wręcz przeciwnie) komputery...
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez zeno06 - 13.07.2017, 12:40
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez Konto usunięte - 13.07.2017, 16:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości