Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1
#10
Nie zrozumieliśmy się. Uważam, że Surface Phone w koncepcji odpalania aplikacji Win32 to bardzo zła koncepcja, bo:
- to marnowanie zasobów, skoro ludzie i tak na telefonie korzystają z góra 5-10 apek, które w normalnym systemie mobilnym są natywne (Facebook, Instagram, Whatsapp, Snapchat...). Ale przecież Microsoft to tak idiotyczna firma, że ichni system tych apek nie ma, są nierozwijane lub mają poważnie ograniczone funkcje. A zresztą, nie ma klienta Snapchata na stacjonarnego Windowsa bo i po co miałby być, skoro to komunikator i to on ma być przy mnie a nie ja przy nim. Wychodzi z tego taki emejzing ficzer, który w sumie i tak nie jest żadną zaletą
- to projekt Microsoftu, a oni nie nadają się do systemów mobilnych i smartfonów, zniszczyli sobie reputację WP7.8, WP8.1 i teraz WM10, który gra rolę bękarta
- Boże, przecież jak oni dorwą się do aplikacji Win32, to wyobrażam sobie bezpieczeństwo na tym smartfonie. Albo znacznie ograniczą możliwości, albo będzie trzeba instalować SpySheltera Grin. Ciekawe, przerywanie rozmowy żeby zezwolić na jakąś akcję Craze

PS Surface Phone i tak nie powstanie
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez Tajny Współpracownik - 13.07.2017, 14:56
RE: Koniec wsparcia dla Windows Mobile 8.1 - przez Konto usunięte - 13.07.2017, 16:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości