Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#21
Tak, abonament jest bardzo wygodny, ja mam jeszcze polecenie zapłaty więc "rachunek sam się płaci", ale właśnie... za to też się płaci :d.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#22
Przecież są już abonamenty bez telefonu oraz z możliwością rozwiązania / zmieniania ich bez problemu. Sam zmieniłem podejście, że nigdy więcej abonamentu na 2 lata! Obecny mi pasuje bo mogę zerwać kiedy chcę lub zmienić taryfę od ręki na jaką chcę (zmiana następuje w dniu rozliczeniowym).
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#23
jak pisałem wcześniej...jestem raczej tradycjonalistą w pewnych sprawach no i tak jest, że abonament mi pasuje bardziej, choć internet mam w UPC bez umowy. I właśnie postanowiłem zmienić dostawcę, a to wszystko w kontekście tego telefonu. Dostałem wg mnie przyzwoitą, a finansowo na pewno bardziej korzystną ofertę czyli abonament za telefon i internet w jednym....wychodzi mnie teraz taniej, niż sam internet bez umowy. Zrezygnowałem jednak póki co z telefonu i zacząłem od wczoraj używać Nokie Lumię 635, która był już u nas w domu nieużywana. Na razie jest OK i wystarczy, potem może przyjdzie czas na nowy telefon.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#24
Trzeba było brać Moto G5 za 130 ojro z Amazonu i się nie zastanawiać. A abonament na czas nieokreślony za ok. 25 pln (wszystko w cenie, w tym ok 10 GB netu miesięcznie, bez telefonu) to powoli zaczyna być standardem. LG K10 z pewnością bym sobie darował.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#25
OK...to żeby uściślić, dlaczego taki wybór - usługi typu dzwonienie i sms bez limitu, internet mobilny dla mojego nr bez limitu, internet dla domowych urządzeń (a jest ich ich kilka) też bez limitu. Dla mnie to dobra oferta tym bardziej, że dostępna od zaraz, a na takiej mi zależało.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
internet no limit za to limit na szybkość transferu utną tak że ledwo co stronę da się otworzyć Grin
Odpowiedz
#27
hahaha taka mała refleksja nad słowem limit... pewnie na ilość pobrania danych za to transfer okrutnie niski czy też "nie wszędzie łapie sygnał"
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#28
OK, wracam z pytaniem, bo postanowiłem sprawić sobie słuchawkę. Patrzyłem, czytałem, pytałem i dotykałem...wybrałem z tego wszystkiego poniższe propozycje dokładnie do 600 zł i proszę o jakieś Wasze uwagi...nie ukrywam, że podoba mi się Nokia 3 (ona faktycznie ma obydwa aparaty po 8 MPix?) oraz Xiaomi Redmi 4A, a ciekawi mnie mało znany Wiko. Kolejność tutaj nie ma znaczenia Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#29
Nokia 3 ma bardzo słabe recenzje, interfejs laguje, są zacięcia.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
#30
OK...to chyba sobie ją odpuszczę.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#31
Nie chce ale muszę Tongue
LeTV Leeco Le Pro3 Elite około 670 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Phablet MAZE Alpha 4G około 640 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


LeTV Leeco Le S3 X626 około 540 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


LETV LeEco 2 X520 około 414 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I na koniec mój faworyt Smile
Nextbit Robin około 480 zł

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#32
Zord...ja Cię normalnie zamorduję Grin Już taki sobie "misterny plan" ułożyłem, a Ty go burzysz i na dodatek wiesz, że masz dobry powód Grin
- Po pierwsze nie znam tych trzech marek...żadnej...
- Phablet jest za duży, choć kuszący...
- Dlaczego Nextbin to Twój faworyt?
- Dlaczego polecasz te sklepy?...masz dobre doświadczenia z nimi?
Pytam, bo lubię coś zobaczyć "na oczy i do ręki" zanim kupię, a moje dotychczasowe zakupy internetowe wyglądały tak, że byłem, widziałem, dotykałem a potem kupowałem w sklepie internetowym po korzystnej cenie i ze znanego sklepu. Ceny są atrakcyjne, ale nie wiem, czy to pewne źródła, jak z ewentualną gwarancją, serwisem?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#33
Sklepy pewne ale dostawa może trwać nawet kilka tygodni, na granicy mogą nałożyć cło na fona no i gwarancja oczywiście jest ale trzeba na swój koszt go odesłać do chin. Znajomi kupowali i większych problemów nie było głownie chodziło o cło które czasami jest a czasami nie a zależy jak się trafi...
LeTV robi porządne fony poziom mniej więcej Xiaomi, MAZE nowa firma ale dobre opinie mają no i Nextbit niestety firmę wykupiła Razer i nie honorują gwarancji ale ten telefon po prostu mi się podoba, coś nowego oryginalnego sprzętowo też wypada całkiem nieźle.
Odpowiedz
#34
Czy ja wiem czy tak się opłaca z tym bawić? Najgorsze z tymi chińczykami jest, że wsparcie umiera dość szybko, a czasami nawet za szybko.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#35
(14.09.2017, 15:47)buri napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy ja wiem czy tak się opłaca z tym bawić? Najgorsze z tymi chińczykami jest, że wsparcie umiera dość szybko, a czasami nawet za szybko.

Ale akurat Nokia 3 dostała upgrade do Androida 7.1 i miło, że ma NFC. I tyle tego miłego...
Ponieważ prędzej uwierzę w bombę termobaryczną niż ichito kupi "chińczyka" od Chińczyka, więc daruję sobie linki do państwa środka.Smile

Na papierze UMI Touch gasi Twoje propozycje ichito - lepszy ekran (full hd), aluminiowa obudowa, czytnik linii, 3 Gb ram i pojemna bateria, zebrane jednak do kupy w tym UMI podobno "nie śmiga"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Prędzej wziąłbym Xiaomi Redmi 4X (nie pytaj o sklep, bo nic o nim nie wiem)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zastanowiłbym się nad BLUBOO Dual (podwójny aparat z tyłu,  5,5-calowy ekran Sharpa Full HD , skaner linii papilarnych aluminiowy, dioda powiadomień, knock code)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


lub  BLUBOO Edge

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ewentualnie Moto G5 (ma dostać Androida Oreo) z Polski z kodem MOTOROLAMOTO powinno pójść za 798 pln, no ale to i tak jest poza widełkami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#36
Parę dni i nowe doświadczenia oraz pytania Smile
Zeno...próbowałem namierzyć Bluboo w Mediaexpert, ale nie było na wystawie - telefony są tylko w sklepie internetowym jak mi powiedziano. Natomiast postanowiłem podnieść nieco pułap finansowy i mam na uwadze te 3 modele...proszę zerknijcie, może macie jakieś swoje zdanie - ZenFone 3 Max ZC520TL, Lenovo K6 Dual SIM, Xiaomi Redmi 4X.
Tu zestawienie ze sklepu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu z portalu branżowego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#37
(17.09.2017, 17:58)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Parę dni i nowe doświadczenia oraz pytania Smile
Zeno...próbowałem namierzyć Bluboo w Mediaexpert, ale nie było na wystawie - telefony są tylko w sklepie internetowym jak mi powiedziano. Natomiast postanowiłem podnieść nieco pułap finansowy i mam na uwadze te 3 modele...proszę zerknijcie, może macie jakieś swoje zdanie - ZenFone 3 Max ZC520TL, Lenovo K6 Dual SIM, Xiaomi Redmi 4X.
Tu zestawienie ze sklepu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu z portalu branżowego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Xaomi Redmi 4X znalazłem Ci sporo taniej. Bluboo w teorii powinien być w sklepach Avans (są te sklepy w Krakowie, można pewnie telefonicznie sprawdzić, czy znajdziesz na stanie). Jeżeli miałbyś kupować po cenach z linku do Euro AGD, to wybrałbym Lenovo Moto G5 (wersja 3GB ram) za 799 pln w Avans, Electro.pl, Mediaexpert (ostatnio Lenovo potwierdziło aktualizację w tym modelu do Androida Oreo). Wersja z 2GB jest jeszcze taniej.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#38
Nie pakowałbym się w 2GB ramu, jednak lepiej mieć te 3 gdyż zapotrzebowanie rośnie dość znacznie.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#39
(18.09.2017, 12:28)buri napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie pakowałbym się w 2GB ramu, jednak lepiej mieć te 3 gdyż zapotrzebowanie rośnie dość znacznie.

Tak, ale moto G5 to właściwie czysty Android. Przy rozsądnym użytkowaniu 2GB wystarczy, a ichito w gierki pewnie nie pogra. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#40
Jeśli jednak zakup ma być na lata, a sam Android i jego apki puchną każdego roku, to 3 GB RAM jest po prostu optymalne i przyszłościowe.

Kurde, a ja miałem SGS7 z 4GB RAM i... cóż, lleiej działa iPhone 5s z 1 GB RAM.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości