Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?)
#52
(21.09.2017, 13:35)rafi84tek napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hej, Ichito, daj znać jak Ci się sprawuje ten telefon, bo sam jestem zainteresowany tym modelem.

Kurde...mam tyle emocji, że aż trudno ogarnąć Smile
OK, bez żartów...telefon jest zacny i na początku miałem wrażenie, że przerósł moje "możliwości poznawcze" Grin To nie pierwszy smartfon z tym systemem, ale ten daje tyle możliwości, że naprawdę robi wrażenie urządzenia wielofunkcyjnego. Na szybko
- faktycznie zgodnie z opisami innych jest nieco zbyt śliski kiedy się go trzyma...lepiej od razu zaopatrzyć się w jakieś etui
- baterię naprawdę długo trzyma...od momentu zakupu doładowałem go tylko raz, a trochę na nim serfuję po sieci, grywam w jakieś gierki
- wbrew niektórym opiniom w sieci telefon ma podświetlanie ikonek pod ekranem...domyślnie wygaszają się same po po kilku sekundach, ale można ten czas zmienić albo włączyć/wyłączyć na stałe
- ma kilka firmowych przydatnych narzędzi, a jedno z nich to tzw. Panel Sterowania )jest od razu na pulpicie), które służy do czyszczenia ze śmieci, optymalizacji pamięci i baterii, skanowania AV pracujący na żądanie i w tle...
- ten multi-AV jest interesujący bo opcjonalnie można mieć aż 3 silniki  - AVL, Tencent i Avast (jest ustawiony domyślnie u mnie i pewnie tak jest przy takiej lokalizacji aparatu, bo Avast jest u nas popularny i nasz europejski) - sporo opcji do ogarnięcia i wykorzystania
- bajerancka funkcja trybu jednoręcznego to znaczy wybierasz którą ręką pracujesz i do jakiego rozmiaru zmniejsza się dla wygody ekran
- skaner linii papilarnych...można ustawić kilka profili dla różnych palców, gdybyśmy np. się skaleczyli albo coś innego przeszkadzało
- tzw. druga przestrzeń czyli jakby drugi telefon w telefonie (osobny profil z własnymi ustawieniami)
- możliwość robienia zrzutów ekranu za pomocą ustalonego gestu/ruchu po ekranie
- sporo ustawień do zarządzania aplikacjami, ich uprawnieniami
- i nie wiem, co jeszcze napisać...telefon jest mocarny i estetyczny, ale cena powszechnie oscylująca w okolicach 900-1000 zł to przesada chyba...ta w okolicach 700 jest dobrą.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Sony Xperia XA1 2017 - przez paradise2010 - 17.07.2017, 09:56
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez Konto usunięte - 18.07.2017, 20:26
RE: Telefon do 600 zł...pewnie z Androidem(?) - przez ichito - 22.09.2017, 13:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości