Media Player Classic - Home Cinema (MPC-HC) kończy żywot
#1
Media Player Classic to znany od lat i popularny odtwarzacz multimediów, który posiadał zmieniające jego wygląd i funkcje nakładki oraz swoje klony. Jednym z nich był Media Player Classic - Home Cinema (MPC-HC), którego zresztą sam używałem przez lata. ostatnia wersja, która się niedawno ukazała - 1.7.13 - okazuje się jest tą, która projekt zamyka. Wg informacji autora nie ma już zwyczajnie komu projektu kontynuować. No cóż...żal tylko.

Cytat:v1.7.13 is released and farewell
July 16, 2017  XhmikosR
v1.7.13, the latest, and probably the last release of our project…
For quite a few months now, or even years, the number of active developers has been decreasing and has inevitably reached zero. This, unfortunately, means that the project is officially dead and this release would be the last one.
Unless some people step up that is.
So, if someone’s willing to really contribute and has C/C++ experience, let me know on IRC or via e-mail.
Otherwise, all things come to an end and life goes on. It’s been a nice journey and I’m personally pretty overwhelmed having to write this post.
Thanks to everyone who has contributed in any way all these years; Remember, MPC-HC is an 11-year old project.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Polecam wypróbować PotPlayer. Na bieżąco tłumaczy go Adam Malich, a także tworzy świetny pakiet FanPack - zawierający dodatkowe komponenty i profile do PotPlayera. Więcej informacji i instalki na blogu Adama:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim możliwością dostosowania wszystkiego do swoich upodobań. Smile
Odpowiedz
#3
Smutne.Podpora moja "wszech czasów".Ubolewam
Immunet - PC Tools  Firewall Plus
Odpowiedz
#4
Bardzo dobry odtwarzać będzie ciężko znaleźć alternatywę ...
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości