F-secure - to Rosja jest głównym źródłem cyberataków na Polskę
#2
(09.11.2017, 21:44)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Rosja...nostalgia...dumki...brzozy...wódka...dobrzy ludzie...i cyberprzestępcy, o których ostatnimi czasy dość często w mediach światowych...
Czemu taki kontrast na wejściu?...hmm...bo ten kraj ma dziwną własność wzbudzania skrajnych emocji...od miłości i szacunku do nienawiści i pogardy...od uwielbienia do strachu...bo nie wiadomo w końcu, jak to wszystko, co się dzieje oceniać.
Zabrakło mi po "dobrych ludziach" - "stan umysłu". Poza tym zgrabnie, jak początek eseju. Smile
Jak oceniać? - nie odchodząc od podanego źródła, przecież już oficjalnie wiadomo:
Cytat:Nowe ramy prawne opracowywane przez Unię Europejską mają „w poważnych okolicznościach” umożliwić kwalifikację cyberataku ze strony wrogich podmiotów jako aktu wojny. Będzie to tożsame z usankcjonowaniem odpowiedzi na atak z wykorzystaniem broni konwencjonalnej.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A tu ciekawy tekst dla zainteresowanych różnymi kazusami cyberataków.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: F-secure - to Rosja jest głównym źródłem cyberataków na Polskę - przez zeno06 - 09.11.2017, 22:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości