Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon
#6
(20.11.2017, 11:35)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Żeby nie było, iż piję tutaj do Ciebie, bo o ile pamięć mnie nie myli wspominałeś w innym temacie o WXP - uważam tak w każdym takim wypadku.

A ja nie. Syndrom chomika to jeden powód, drugi, to częste łączenie zmian na nowe, lepsze, z bezsensownymi zmianami np. wyglądu dla samej zmiany, żeby wyglądało 'nowocześnie'... Nigdy nie rozumiałem mody... a drugi, to powolne usuwanie rzeczy pod pewnymi względami przydatnych i zastępowanie ich na dłuższą metę mnie fajnymi, ale biznesowo opłacalnymi... Chociaż to akurat nie przypadek Firefoxa czy Basilisk.

A wracając do tematu... O ile faktycznie Twoje obawy o możliwości małego zespołu są zasadne, o tyle nie grzebałbym tego tak na starcie. Jakaś Lista pasjonatów takiego rozwiązania się znajdzie... pytanie, jak duża. Biorąc jednak pod uwagę np. prężny rynek rozszerzeń do Amigi, tak oprogramowania, jak i podzespołów, można się zastanawiać, czy jakaś nisza niewidoczna na co dzień nawet dla szerszego grona pasjonatów IT nie pozostanie aktywna i utrzymywana przez lata.
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon - przez Konto usunięte - 19.11.2017, 19:12
RE: Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon - przez Konto usunięte - 20.11.2017, 11:41
RE: Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon - przez M'cin - 20.11.2017, 20:52
RE: Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon - przez Konto usunięte - 21.11.2017, 13:07
RE: Basilisk - nowa przeglądarka od zespołu Pale Moon - przez Konto usunięte - 22.11.2017, 23:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości