Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera?
#15
@Lukas - bardziej mi chodziło o to, że Microsoft, będąc na rynku PC niemal monopolista, będzie po prostu po monopolistycznemu się zachowywał i w prowadzał tak często tak znaczące zmiany, że utrzymać się w szeregu będą w stanie tylko najwięksi i ci, którzy podążą ścieżką M$ i zamiast tworzyć ambitne, mocno osadzone w systemie projekty zostaną programy, ba, pewnie nawet bardzo dobre programy, ale w dużo większym stopniu uzależnione od jednej słusznej drogi - najlepiej, jeśli tą droga będzie Sklep Windows. Wtedy 'duża' zmiana w systemie, albo nawet sklepowa czystka będzie w stanie uczynić część programów bezużytecznymi, bo niekompatybilnymi z wymuszoną w wersjach systemowych aktualizacją, i karuzelę sprzedażową nakręcamy od nowa, a prowizje dla sklepu polecą.

Nie chcę brzmieć jak twórca teorii spiskowych (mimo, że nakreślona przeze mnie afera zatacza szerokie kręgi), raczej chodzi mi o to, że Microsoft to przede wszystkim korporacja, a te są nastawione na zyski, to których nie zawsze prowadzi szeroko pojmowane dobro konsumentów, a ich motywy nie muszą się ograniczać do troski o bezpieczeństwo, a w praktyce są bardziej złożone i rozmyte Suspicious
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 04.12.2017, 09:48
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 06.12.2017, 10:25
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 07.12.2017, 22:59
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 10.12.2017, 10:17
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez M'cin - 10.12.2017, 21:46
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 10.12.2017, 22:19
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Apocalypse - 21.12.2017, 09:02
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 22.12.2017, 10:08
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 23.12.2017, 10:13
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 24.03.2018, 17:17
RE: Po co Ci antywirus, skoro masz Defendera? - przez Konto usunięte - 26.03.2018, 10:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości