KAISER - błąd w układach Intela, ARM i AMD podatny na ataki Meltdown i Spectre
#46
(08.01.2018, 22:09)bluszcz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przynajmniej takie jest moje zdanie na bazie tego co przeczytałem, ale jestem zwykłym klepaczem kodu w językach wysokiego poziomu, więc można go nie brać jako zdania eksperta. IMHO właśnie jakiś biegły, który zna i rozumie dokumentacje procesorów oraz działanie podsystemów pamięci w systemach operacyjnych, powinien zostać powołany i jego opinia powinna być brana pod uwagę.

Wiesz, ja też nie jestem ekpertem. Grin Ja nie bronię Intela (być może tak się komuś wydaje) i, jak napisałem, cieszyłbym się, gdybym otrzymał nowy procesor "wolny od wad". Sęk w tym, że próbuję popatrzeć na sprawę racjonalnie i w/g mnie jest tu tyle niedomówień i furtek, że każdy dobry prawnik, który stanie w obronie Intela będzie spokojnie miał się za co złapać (szczególnie jeśli w grę wchodzą tak potężne pieniądze).
a kuku!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: KAISER - poważny błąd w układach Intela i ARM64 - przez Konto usunięte - 03.01.2018, 17:46
RE: KAISER - błąd w układach Intela, ARM i AMD podatny na ataki Meltdown i Spectre - przez Lex - 08.01.2018, 23:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości